HyperX Cloud 2 792 TL'ye alınır mı?

Arctis 5'in fiyatının yüksek olmasının tek sebebi maalesef RGB olması. Ses sürücüsü ve mikrofon açısından Arctis 3'le aynı bunu videolarda belirtiyorlar o nedenle 793 TL'ye Cloud 2 alıp kafam rahat gezmek istiyorum(hem mecazi hem gerçek anlamda :) )

Eski kulaklıklarımın hepsi jak girişliydi ve oyunun sesi Discord'dan karşıya gidiyordu Cloud 2'de yaşar mıyım bunu ?

Arctis 5'in fiyatının yüksek olmasının tek sebebi maalesef RGB olması. Ses sürücüsü ve mikrofon açısından Arctis 3'le aynı bunu videolarda belirtiyorlar o nedenle 793 TL'ye Cloud 2 alıp kafam rahat gezmek istiyorum(hem mecazi hem gerçek anlamda :) )

Eski kulaklıklarımın hepsi jak girişliydi ve oyunun sesi Discord'dan karşıya gidiyordu Cloud 2'de yaşar mıyım bunu ?

Yok gitmiyor bende cloud 2 var 5 yıldır ömrünü tamamladı sayılır herhangi bir sorunu yok ama yorumlarda bahsedildiği kadarda rahat değil bana göre

Arctis 5'in fiyatının yüksek olmasının tek sebebi maalesef RGB olması. Ses sürücüsü ve mikrofon açısından Arctis 3'le aynı bunu videolarda belirtiyorlar o nedenle 793 Tl'ye Cloud 2 alıp kafam rahat gezmek istiyorum(hem mecazi hem gerçek anlamda :) )

Eski kulaklıklarımın hepsi jak girişliydi ve oyunun sesi Discord'dan karşıya gidiyordu Cloud 2'de yaşar mıyım bunu?

Gidiyor maalesef 3tane kulaklık 2 PC değiştirdim sana tavsiyem alıcağın kulaklığı kullandığın bilgisyara takma.

Yeni konular

Geri
Yukarı