HyperX Cloud 2 alınır mı?

Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Ben aslında Fantech HD 11 alacaktım (240TL).

1597310794938.png

Ama arkadaşlarım ısrarla HyperX Cloud 2 (900TL) almamı söylüyor. Bu kulaklıklar arasında tam 650TL fark var. Her iki kulaklıkta ses kartı ve 7.1 desteği var. Sizce 650TL'ye kıyıp HyperX alınır mı? Cevabınız HyperX ise peki neden?
Not: Aşırı ses kasan birisiyim, en çok da CS:GO'da.

Son düzenleme:
Merhaba. Ben aslında fantech HD 11 alacaktım (240TL).

Eki Görüntüle 637899

Ama arkadaşlarım ısrarla HyperX Cloud 2 (900TL) almamı söylüyor. Bu kulaklıklar arasında tam 650TL fark var. Her iki kulaklıkta ses kartı ve 7.1 desteği var. Sizce 650TL'ye kıyıp HyperX alınır mı? Cevabınız Everest ise peki neden?
Not: Aşırı ses kasan birisiyim, en çok da CS:GO'da.

Rampage Drop Plus'a bakabilirsin.
Bkz. Rampage Rm-k60 Drop Plus All In One Usb 7,1 Typ-c Ve 3.5mm Çıkışlı Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık | Trendyol.

Everest çok dandik bir marka ama karşısına çıkardığın HyperX Cloud 2 aksina çok kalite bir marka

HyperX Cloud 2 o kadar para vermeye gerek yok ama orta hali dandik olmayan ama çokda pahalı olmayan bir kulaklık önersin arkadaşlar.
Doğru söylüyorsun Everest iyi marka değil, benim dediğim kulaklık Fantech Captain HG11

Cevabınız Everest ise peki neden?

Doğru söylüyorsun Everest iyi marka değil, benim dediğim kulaklık fantech captain HG11.

Cevabınız Everest ise peki neden? Ben kulaklığa hiç bakmadım everst yazdığı için Everest sandım.

Geri
Yukarı