HyperX Cloud 2 alınır mı?

Çok kaliteli ben kardeşime doğum gününde almıştım mikrofonu kapadığında senin sesin diğer yerlere gidiyor 7.1'i kaliteli bence ama 1000TL de hak etmiyor o ayrı konu.
Hocam mikrofonu kapadığında sesin diğer yerlere gitmesi kötü değil mi? :D
Cloud II ancak, ikisi de artık pek tercih edilmemeli.
O zaman Razer diyoruz yani,peki neden hocam? Yani benim gönlüm diğer 2 markada ama Razer'da almak isterim.

Hocam bir soru daha sormak istiyorum. Şimdi ben bu kulaklığı kardeşime alacağım pcsi biraz kötü, CS:Go'da 60 fps falan alabiliyor bilgisayarının özelliklerini de bilmiyorum ama muhtemelen ses kartı kötüdür. Ses kartım kötüyse ben nasıl bir ürüne yönelmeliyim?

Hocam bir soru daha sormak istiyorum. Şimdi ben bu kulaklığı kardeşime alacağım PC'si biraz kötü, CS:GO'da 60 FPS falan alabiliyor bilgisayarının özelliklerini de bilmiyorum ama muhtemelen ses kartı kötüdür. Ses kartım kötüyse ben nasıl bir ürüne yönelmeliyim?

Kaliteli ses kartı bulunan ürünlere yönelmeniz daha iyi olacaktır.

Kraken t. E veya blackshark USB bütçeyi biraz zorlayabilirsiniz bunda tabii 200₺ kadar ancak taş gibi bir kulaklık alırsınız uzun süreler sorun çıkarmaz.

Razer ürünlerinde THX'in ses kartları bulunduğundan belirttiğim modellerde bir sorun olmaz. Kraken alın geçin derim ben size düşünmeye gerek yok.

Yani blackshark için bir yerden para vurması lazım diyebileceğim kadar zor bir ihtimal. Kraken T.E düşünüyorum şu an. Bir de mesela bir yerden iyi indirimli Cloud 2 bulsam almalı mıyım? Yani ses kartı iyi midir?

O zaman Razer diyoruz yani, peki neden hocam? Yani benim gönlüm diğer 2 markada ama Razer'da almak isterim.

Hem Cloud II'yi hem de Kraken T. E'yi deneme şansım oldu. Cloud II güzel bir model ama artık yaşı gereği sorunları artmaya başladı ve 7.1 olarak iyi bir deneyim sunmuyor. Kraken T. E hem daha yeni hem de pedleri çok rahat.

2 modeli var bunu alın derim diğerinde eğer ses kartının iyi ise alın bir de 150₺ daha THX almak için para ödeyeceksiniz

Düz V2'de THX için para ödemiyordu sanırım. V2 X için geçerli sadece.

Düz v2'de THX için para ödemiyordu sanırım. V2 X için geçerli sadece.

Bende V2 USB önerdiğimden orada V2 X için konuşmuştum. 15 gün deneme sürümü veriyor ancak sonra bana para ver, bana 150₺ ver, bana ilgi göster, para ver olayına dönüyor.

Hocam dediğiniz olayı anlamadım, blackshark için geçerli değil mi?

Evet blackshark modelinde 2 farklı sürüm var V2 USB ve V2 X adında.

USB sürümde herhangi bir eklentiye gerek kalmıyor ancak V2 X modelinde 140₺ daha vererek Razer THX yazılımını almanız gerekiyor.

Kraken t. E modelinde ise direk elinize sizin THX ses kartı veriliyor bir sorun olmuyor.

Geri
Yukarı