HyperX Cloud 2 alınır mı?

Cloud 2 kesinlikle fiyatını hak etmiyor.
1400 TL'ye Razer BlackShark V2 varken alınmaz.
1700 TL olarak görünebilir Akakçe'de fakat firmalar sahte indirim yapmak için fiyat arttırıyor yani birkaç gün içerisinde 1400 TL civarına indirim koyarlar.

Cloud 2 kesinlikle fiyatını hak etmiyor.
1400 TL'ye Razer BlackShark V2 varken alınmaz.
1700 TL olarak görünebilir Akakçe'de fakat firmalar sahte indirim yapmak için fiyat arttırıyor yani birkaç gün içerisinde 1400 TL civarına indirim koyarlar.

Evet 2013 yılında çıktığında çok iyiydi artık eskidi ve 1200 TL gibi fiyatları hak etmeyen bir ürün haline geldi YouTuber'ların hypper X kullanması dolaylı yoldan reklam oldu ve insanlar dedilerki bu adam HyperX kullanıyor ve immo olmuş o zaman çok iyi ama aslında ona alıştıkları için immo oluyor adamlar.

Cloud 2 Wired ve Wireless'ın reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Fiyatının hakkını kesinlikle veriyor. Bunu FPS oyunları oynayan arkadaşlarım anlayacaktır. Bu fiyatlara bu deneyimi yaşamanız ihtimal dışı.

Hocam siz kullandınız mı emin misiniz? Ya da aynı fiyat bandında ne kullandınız bilemedim.

Yakın fiyatta Arctis 3 kullanıyorum ve az da olsa HyperX kullandım rahatsız etti ve ses kalitesi tek başına iyi değil bu fiyatlar içerisinde gerçekten iyi bir haptici olan (türkçesi aklıma gelmedi) kulaklık olan HS 60 haptic iyi streosu olan HS 55 veya HyperX'ler içerisinde HyperX revolver var ama benim bunların içerisinden tercihim Arctis 3 olurdu hem çok rahat hem de ses kalitesi çok güzel.

Yakın fiyatta Arctis 3 kullanıyorum ve az da olsa HyperX kullandım rahatsız etti ve ses kalitesi tek başına iyi değil bu fiyatlar içerisinde gerçekten iyi bir haptici olan (türkçesi aklıma gelmedi) kulaklık olan HS 60 haptic iyi streosu olan HS 55 veya HyperX'ler içerisinde HyperX revolver var ama benim bunların içerisinden tercihim Arctis 3 olurdu hem çok rahat hem de ses kalitesi çok güzel.
Arctis 3 çok kötü bir kulaklık.Ben 800 tl ye almıştım hiç memnun kalmadım.Gürültü engelleme özelliği yok oyunlarda iyi ses vermiyor.

HyperX Cloud Alpha S satın aldım arkadaşlar. Teşekkür ederim ilginiz için

Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı