HyperX Cloud 2 alınır mı?

Hocam yeni çıkanlarında dip ses sorunundan bahsedilmiş bazı yorumlarda ona dikkat edin. Özellikle %70 üzeri ses seviyesinde kronik gibi bir durum söz konusu sanırım dip ses konusunda. Bir de ses yokken dip ses geldiğini söyleyenler var. Sebep olarak USB ses kartından dolayı deniyor, USB'siz kullanımda sorun yok deniyor.

Tabi burada da kullananlar yorum yaparsa daha iyi olur. Ben de kendi araştırma sürecimde gördüğüm yorumlara göre söylüyorum.

Alınabilir ancak Razer'ın V2x veya Kraken V3'ü daha yeni. Problemli olduğu söyleniyor ve yazılımı o kadar da özgürlük vermiyor size.

Alınabilir ancak Razer'ın V2x veya Kraken V3'ü daha yeni. Problemli olduğu söyleniyor ve yazılımı o kadar da özgürlük vermiyor size.
problemli olarak bahsettiğiniz razerlar mı

Hocam yeni çıkanlarında dip ses sorunundan bahsedilmiş bazı yorumlarda ona dikkat edin. Özellikle %70 üzeri ses seviyesinde kronik gibi bir durum söz konusu sanırım dip ses konusunda. Bir de ses yokken dip ses geldiğini söyleyenler var. Sebep olarak USB ses kartından dolayı deniyor, USB'siz kullanımda sorun yok deniyor.

Tabi burada da kullananlar yorum yaparsa daha iyi olur. Ben de kendi araştırma sürecimde gördüğüm yorumlara göre söylüyorum.
corsair void rgb elitle le kıyaslarsak hangisi tercihiniz olur

FPS oyunlarını çok oynamıyorsan; ses kasmak çok önemli değilse ve izolasyonu o kadar da iyi olmasın, konforu ergonomisi daha önemli, ses yüksekliği dibine kadar olmasın diyorsan: Corsair Void Elite RGB, ama ben sağlam izolasyon isterim, FPS oyunlarında ses kasarım, ses yüksekliği de çok olsun dersen: HyperX Cloud 2.

7.1 özelliği berbat onu söyleyeyim, stereo olarak kullanacaksan al. Kingston versiyonunu kullanma şansım olmadı, o yüzden yorum yapamam ama ses kalitesi ve ses yüksekliği açısından gayet iyi. Alternatif olarak da o fiyat bandında Corsair Void Elite RGB alınabilir.

Bundan bahsediyorsunuz değil mi?

Sadece renk farkından mı 400 TL oynuyor arada? aşşağıdaki de aynı model fakat fiyat farkı var.

Corsair Void Elite RGB net ya da Kraken Hyper -- HyperX biraz geçmişte kaldı sanki be? JD 720 ile aynı gibi geliyor bana :D. Hatta JD ergonomik olarak iyi olsa daha kaliteli bile derim.
Size de sorayım.

problemli olarak bahsettiğiniz razerlar mı

corsair void rgb elitle le kıyaslarsak hangisi tercihiniz olur
Ben de kulaklık arayışındayım şu an için Corsair Void Elite'a yakınım ama ben alırsam düz Stereo modelini alabilirim. Bunda da USB'li yani ses kartlı modellerinde çok fazlaca dip ses sorunundan bahsedilmiş. Ama yazılımla alakalı yapılacak birkaç işlemle çözüldüğünü söyleyen de var, hiç çözemeyen de var gibi. Nötr biraz bu konuda. Ben kendi adıma 7.1 falan çok aramadığımdan standart bir şey olsa yeter diyerek Stereo alıp geçmeyi düşünüyorum.

Ben de kulaklık arayışındayım şu an için Corsair Void Elite'a yakınım ama ben alırsam düz stereo modelini alabilirim. Bunda da USB'li yani ses kartlı modellerinde çok fazlaca dip ses sorunundan bahsedilmiş. Ama yazılımla alakalı yapılacak birkaç işlemle çözüldüğünü söyleyen de var, hiç çözemeyen de var gibi. Nötr biraz bu konuda. Ben kendi adıma 7.1 falan çok aramadığımdan standart bir şey olsa yeter diyerek stereo alıp geçmeyi düşünüyorum.

Zaten 7.1 kullanabilceniz oyunlar yok denecek kadar az streo gayet işi görüyor. HyperX Cloud 2 alırsanız uzun ömür rahatlık ped değiştirebilme ortalama mikrofonla işinizi görür gibi Corsair'de sizi yarı yolda bırakmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı