HyperX Cloud 2 alınır mı?

Umutyuu

Centipat
Daha fazla  
Yarın almayı düşünüyorum daha uygun fiyata ya da aynı fiyat bandında daha iyisi var mı? Daha uygun fiyata fiyat performans aramıyorum daha iyi bir kulaklık arıyorum. Yoksa alacağım HyperX.

Muhtemelen daha güncel daha iyi bir model vardır, ben aldım 4 ay önce falan memnunum gayet ama çok eskidi artık.

Ayrıca yazılım konusunda direkt sıfır HP yazılımı çalışmıyor bile W11'de, yani kulaklığı görmüyor.

Alınabilir. Son üretimlerde, Dip ses sorunu olduğunu söylüyorlar.

Son üretimlerle alakası yok hocam. HP HyperX'i satın alınca Cloud 2'nin yazılımını değiştirmediler her zaman bu sorun olabiliyordu.

Yarın almayı düşünüyorum daha uygun fiyata ya da aynı fiyat bandında daha iyisi var mı? Daha uygun fiyata fiyat performans aramıyorum daha iyi bir kulaklık arıyorum. Yoksa alacağım HyperX.

Konuya gelirsek eğer anakartınızın ses kartı iyiyse Cloud Alpha alın. Cloud 2 FPS ağırlıklı bir kulaklık. Hikayeli oyunlar için Void Elite bakın.

Dün satın aldım 1.6TL'ye yeni üretim şu an satılanlar o yüzden eski olmuyor yenilenmiş oluyor ve sadece dip ses sorunu var oda ses kartındaki kronik sourn kulaklıkla alakalı değil jak ile bağlarsanız dip ses olmaz dip sesinde çözümü sesi 70 ya da altına düşürürseniz çözülür.

Dün satın aldım 1.6TL'ye yeni üretim şu an satılanlar o yüzden eski olmuyor yenilenmiş oluyor ve sadece dip ses sorunu var oda ses kartındaki kronik sourn kulaklıkla alakalı değil jak ile bağlarsanız dip ses olmaz dip sesinde çözümü sesi 70 ya da altına düşürürseniz çözülür.

Yeni modeller ve eski modellerde ses kartında dip ses sorunu ortak hocam. Yeni versiyonlarla bir alakası yok. Cloud 2'de bu sorun her zaman mevcuttu. Bu kadar tutulmasının sebebi zamanında o kadar alternatifi olmamasıydı.

Geri
Yukarı