HyperX Cloud 2 alınır mı?

• Konuyu başlatan 721x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 557

Bunu al pişman olmazsın bende senin dediğin modeli alacaktım sonra vazgeçtim çünkü pedleri deri onun yanında SteelSeries'in mikrofonu daha kaliteli.

Küçücük ve dandik malzeme kalitesi.

Rahatlıgı konusunda yorumunuz nedir?
Teşekkürler.
hocam en beğendiğim yanlarından biri bu zaten çok rahat ve çok iyi ses kasılıyor

Sağ olun hocam yine de fakat bana cok hoş gelmedi SteelSeries daha önce kullandıgım bir marka da değil zaten ama teşekkürler yine de öneriniz icin
Steelseries en kaliteli üreticilerden biridir, ürünlerini rahatlıkla alabilirsiniz. Ama bu durumda iyi bir seçenek değil yukarıdaki arkadaşın önerdiği.

Cloud II alın. Gayet rahat ve ses kalitesi de gayet iyi. Yıllardır piyasada bulunan ve kendini kanıtlamış bir kulaklık zaten. Yanında gönderiyorlar mi bilmiyorum ama kulağınızı terletse veya soyulsa bile, orijinal kumaş pad'leri alıp kullanabilirsiniz.

Steelseries en kaliteli üreticilerden biridir, ürünlerini rahatlıkla alabilirsiniz. Ama bu durumda iyi bir seçenek değil yukarıdaki arkadaşın önerdiği.

Cloud II alın. Gayet rahat ve ses kalitesi de gayet iyi. Yıllardır piyasada bulunan ve kendini kanıtlamış bir kulaklık zaten. Yanında gönderiyorlar mi bilmiyorum ama kulağınızı terletse veya soyulsa bile, orijinal kumaş pad'leri alıp kullanabilirsiniz.
Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı