HyperX Cloud 2 alınır mı?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık güzel ama bu fiyata başka modellere bakılabilir. Ek olarak bende hem kingston hem de hp versiyonu var. Aralarında çok da bir fark yok gibi açıkcası.

Kulaklık güzel ama bu fiyata başka modellere bakılabilir. Ek olarak bende hem Kingston hem de HP versiyonu var. Aralarında çok da bir fark yok gibi açıkçası.

Hocam erken bozulmasın düzgün ses versin yeterli öyle çok bir şey beklemiyorum.

Yok öyle hemen bozulacak bir şey değil zaten. 2 yıl garantisi var. Önemli bir durumda kendi sitesi üzerinden canlı desteğe bağlanırsanız çok yardımcı oluyorlar.

İyi bakalım yarın sipariş geçerim amazondakini.

Amazon'dan aldım ve çarşamba gününden beri kullanıyorum ama iade edeceğim. Nedeni ise konforsuz oluşu.

Ses olarak beğendim. Temiz, dengeli bir sesi var. Müzik dinlerken de üzmüyor. 7.1 kısmı tamamen kutunun üzerine yazalım diye yapılmış bir pazarlama taktiği bence çünkü kötü çalışıyor, 7.1 kapalı kullanıyorum o yüzden.

Başın üstüne değen kısım aşırı baskı yaptı bende, taktığım gibi hissediliyor. Yorumlarda genellike 5 saat kullandım, kafamda olduğunu unuttum falan yazmışlar ama ben taktıktan 10-15 dakika sonra ağrı yapmaya başlıyor.

Amazon'dan aldım ve çarşamba gününden beri kullanıyorum ama iade edeceğim. Nedeni ise konforsuz oluşu.

Ses olarak beğendim. Temiz, dengeli bir sesi var. Müzik dinlerken de üzmüyor. 7.1 kısmı tamamen kutunun üzerine yazalım diye yapılmış bir pazarlama taktiği bence çünkü kötü çalışıyor, 7.1 kapalı kullanıyorum o yüzden.

Başın üstüne değen kısım aşırı baskı yaptı bende, taktığım gibi hissediliyor. Yorumlarda genellike 5 saat kullandım, kafamda olduğunu unuttum falan yazmışlar ama ben taktıktan 10-15 dakika sonra ağrı yapmaya başlıyor.

Ben artık birçok yoruma inanmıyorum.

Ben artık birçok yoruma inanmıyorum.

Ses konusunda oyuncu kulaklığına göre gayet güzel bence. Bir de nedense ülkemizde iyi kulaklık eşittir yüksek bass algısı var. Bu kulaklıkta öyle bir durum da yok, temiz, net bir sesi var ama benim için konforsuz. BF5 oynarken takıyorum mesela, daha ilk oyun bitmeden başımın yanlarında ve tepesinde ağrı başlıyor.

Geri
Yukarı