HyperX Cloud 2 almakla hata edilmiş midir?

Bütçe
1999

Mehmet4L

Kilopat
Daha fazla  
Fiyatını bayağıdır takip ediyordum, Amazon'da indirime girmiş sormadan etmeden aldım hemen stok biter diye. Aldıktan sonra biraz araştırdım çok fazla kötü yorum gördüm. Almakla hata mı ettim?

Kötü bir kulaklık değildir almakla hata etmediniz merak etmeyin. Sadece çıktığı yıl olarak biraz eskide kaldı o kadar.

Açıkçası 560 TL değerindeki kuzenime hediye ettiğim kulaklığı kuzenim tekrardan aldı ve sıfırı daha iyiymiş dedi ve o kulaklık daha iyiydi. HyperX CLoud 2 aldıktan sonra pişman oldum ben. Sesleri daha iyi kasamıyorum valorantta eskisi gibi. Bu benim için böyle.

Fiyatını bayağıdır takip ediyordum, Amazon'da indirime girmiş sormadan etmeden aldım hemen stok biter diye. Aldıktan sonra biraz araştırdım çok fazla kötü yorum gördüm. Almakla hata mı ettim?

Öncelikle hayırlı olsun güzel bir ürün. Her ne kadar eski olsa da günümüzde ki çoğu kulaklıktan hâlâ daha iyi. Elbette ses kartın ne kadar iyiyse sonuç o kadar iyi oluyor. Çıkarılabilir mikrofon özelliği de çok büyük bir artı.

Kulaklığı uzun süredir kullanıyorum. Şu anki fiyatını hak ediyor mu bilmiyorum ama gayet kaliteli. Bir tek ses kalitesi tuhaf onu da equalizer apo programı ile çözüyorsun. Equalizer apo kullanılmadığı zaman oyunlarda ayak sesi kasılmıyor.

EQ ayarı yapmak gerekiyor cidden, ben Dolby atmos satın alarak EQ ayarı yaptım şu an memnunum bence iyi bir kulaklık gayet. Şu an güncel fiyatını ve bu fiyat bandına rakiplerini bilmiyorum fakat biraz fazla eskide kalan bir kulaklık olduğu gerçeği mevcut. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı