HyperX Cloud 2 almakla hata edilmiş midir?

Bütçe
1999
EQ ayarı yapmak gerekiyor cidden, ben Dolby atmos satın alarak EQ ayarı yaptım şu an memnunum bence iyi bir kulaklık gayet. Şu an güncel fiyatını ve bu fiyat bandına rakiplerini bilmiyorum fakat biraz fazla eskide kalan bir kulaklık olduğu gerçeği mevcut. Hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam.
Yeni versiyonunda taşıma çantası çıkmıyor bildiğim kadarıyla aralarındaki fark bu.
Fiyat olarak nasıl peki sizce bu fiyata daha iyisi alınır mıydı ?
Öncelikle hayırlı olsun güzel bir ürün. Her ne kadar eski olsa da günümüzde ki çoğu kulaklıktan hâlâ daha iyi. Elbette ses kartın ne kadar iyiyse sonuç o kadar iyi oluyor. Çıkarılabilir mikrofon özelliği de çok büyük bir artı.
Fiyat olarak nasıl peki sizce bu fiyata daha iyisi alınır mıydı ?

Teşekkürler hocam.

Fiyat olarak nasıl peki sizce bu fiyata daha iyisi alınır mıydı?

Fiyat olarak nasıl peki sizce bu fiyata daha iyisi alınır mıydı?

O fiyatlara denk olarak SteelSeries Arctis 1, Corsair HS50 Pro ve Logitech G335 gibi kulaklıklar var. Her biri hastasına giden kulaklıklar sizi üzmeyecektir. Aralarında üst düzey bir farklılık yok.

O fiyatlara denk olarak SteelSeries Arctis 1, Corsair HS50 Pro ve Logitech G335 gibi kulaklıklar var. Her biri hastasına giden kulaklıklar sizi üzmeyecektir. Aralarında üst düzey bir farklılık yok.
Anladım sağolun hocam.
Ben Core ve Cloud 2'yi kullandım Cloud 2 bin mikrofonu güzel ama Core da bu durum geçerli ama yine de kullanılmayacak gibi de değil.
Anladım gelince bakıcaz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı