HyperX Cloud 2 dip ses geliyor

Kulaklığın dahili ses kartında bulunan kronik bir sorun nedeniyle üretilen tüm Cloud 2'lerde; daha doğrusu Cloud 2'nin ses kartının takıldığı tüm kulaklıklarda dip ses olur. Ben de Cloud 2 kullanıyorum ve daha önce 3 farklı Cloud 2 kulaklık kullandım, kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmam ben. Bilgisayarınızın anakartına takın, dip ses kesilecektir ancak 7.1 kullanamazsınız anakartınız desteklemiyorsa. Daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.
Zaten anakarta takıyorum.

Kulaklığın dahili ses kartında bulunan kronik bir sorun nedeniyle üretilen tüm Cloud 2'lerde; daha doğrusu Cloud 2'nin ses kartının takıldığı tüm kulaklıklarda dip ses olur. Ben de Cloud 2 kullanıyorum ve daha önce 3 farklı Cloud 2 kulaklık kullandım, kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmam ben. Bilgisayarınızın anakartına takın, dip ses kesilecektir ancak 7.1 kullanamazsınız anakartınız desteklemiyorsa. Daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.
Eğer kronik sorunlu olsaydı herkeste sorun olurdu. Bu arada ses kartının üzerinden sanal 7.1 özelliğini kapatır mısın?

Eğer kronik sorunlu olsaydı herkeste sorun olurdu. Bu arada ses kartının üzerinden sanal 7.1 özelliğini kapatır mısın?
Herkeste var zaten, ancak rahatsız edici düzeyde değil. O yüzden fazla dikkat çekmiyor ve dikkat etmeyen kullanıcılar anlayamıyor. Dediğim gibi, denediğim tüm Cloud 2'lerde vardı. İade etmekten başka çözümü yok maalesef. Değişim de fayda etmeyecektir.
7.1'i kapatmak da pek fayda etmiyor.

Kulaklığı iade ettiniz mi son durum nedir?
Kulaklığı amazondan almıştım sağ olsunlar ilgileniyorlar. İade edip tekrar satın aldım onda da dip ses vardı fakat ayrıyetten sesler boğuk gibi geliyordu o yüzden tekrar iade etmiştim. Stoklar yenilenince almamı söylediler. Tekrardan satın aldım yarın gelir muhtemelen. Gelince yazarım.

Büyük ihtimal hepsinde var bu sorun fakat rahatsız etmiyor özellikle dinlemediğimiz sürece rahat rahat duyulmuyor.

Kulaklığı amazondan almıştım sağ olsunlar ilgileniyorlar. İade edip tekrar satın aldım onda da dip ses vardı fakat ayrıyetten sesler boğuk gibi geliyordu o yüzden tekrar iade etmiştim. Stoklar yenilenince almamı söylediler. Tekrardan satın aldım yarın gelir muhtemelen. Gelince yazarım.

Büyük ihtimal hepsinde var bu sorun fakat rahatsız etmiyor özellikle dinlemediğimiz sürece rahat rahat duyulmuyor.
Bende amazon.tr den aldım bugün geldi. Kulaklığı ses kartına bağlayarak kullanırken ses kartına takar takmaz bir dip ses hakim, özellikle %70 ses düzeyinin üzerinde çok daha bariz bir şekilde belli oluyor. %70 in altındayken gelen dip ses ise oyun discord'ta insanlar konuşurken dahada artıyor ve çok rahatsız ediyor. Fakat doğrudan jack ile anakarta bağlayınca bir sorunla karşılaşmadım. Sanırım bende iade edeceğim, amazondan ilk alışverişimdi, iadenizde nasıl bir yol izlediniz desteğe tam olarak neler yazdığınızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

Geri
Yukarı