HyperX Cloud 2 düşük ses kalitesi sorununun sebebi ne?

Evet dostum böyle değildi ayak sesleri tok geliyordu silah sesleri bu kadar baslı abartılı değildi orantılıydı şu an ayak sesleri çok az geliyor Firmware Update sonrası böyle oldu böyle değildi bende ne yapacağımı şaşırdım
Vallaha ben aldığım ilk günden beri böyle kullanıyorum.
Ben de diyorum o kadar övdükleri kulaklık bu mu?
:(

Vallaha ben aldığım ilk günden beri böyle kullanıyorum.
Ben de diyorum o kadar övdükleri kulaklık bu mu?
:(

Vallahi Diğer PC de Denedim X570 anakart var onda bir sıkıntısı var tornavida seti ve macun bekliyorum reset atıyor sorunu bulmam lazım da bir yarım saat denedim Onda öyle bir sıkıntı yok :D Gayet normal yeni aldığım FP sistemimde B450 anakart var 1 kere Firmware Update yaptım düzelmiyor yani kötü bir ses kalitesi var anakartla alakalı olduğunu düşünüyorum Ses kalitesinden dolayı. Silahlar Basslı işte sende ki gibi bende de öyle bu PC de keşke yapmasaydım Ama Alternatifim var Diğer PC'nin bakımını arızalı parçayı bulduktan sonra orada kullanırım Ama bir daha Cloud 2 alacağımı düşünmüyorum.

Vallahi Diğer PC de Denedim X570 anakart var onda bir sıkıntısı var tornavida seti ve macun bekliyorum reset atıyor sorunu bulmam lazım da bir yarım saat denedim Onda öyle bir sıkıntı yok :D Gayet normal yeni aldığım FP sistemimde B450 anakart var 1 kere Firmware Update yaptım düzelmiyor yani kötü bir ses kalitesi var anakartla alakalı olduğunu düşünüyorum Ses kalitesinden dolayı. Silahlar Basslı işte sende ki gibi bende de öyle bu PC de keşke yapmasaydım Ama Alternatifim var Diğer PC'nin bakımını arızalı parçayı bulduktan sonra orada kullanırım Ama bir daha Cloud 2 alacağımı düşünmüyorum.
PC format atsak falan düzelmez o zaman değil mi?
Benim gibi direkt ilerle deyip sürümünü yükleyen birisi için eğer çözümünü bulursan söyler misin?

Geri
Yukarı