HyperX Cloud 2 Mikrofon Düşük Ses Sorunu

Eskiden ayarlıyabiliyodum şimdi olmuyor. Ses kartından sesi yükseltiyorum, mikrofonu dinliyorum cızırtı gibi bi ses geliyor. Şuanda Windows 10 sürümünü kullanıyorum.

Eskiden ayarlıyabiliyodum şimdi olmuyor. Ses kartından sesi yükseltiyorum, mikrofonu dinliyorum cızırtı gibi bi ses geliyor. Şuanda Windows 10 sürümünü kullanıyorum.
Ben de bana söylenenleri size söylüyorum. Bana Windows 10'da ayarların böyle olduğunu söylüyorlar. Zaten skype'ta arkadaşlarım sesimi duyuyor, kayıt falan almıyorum zaten. Yani sana bu kadar yardımcı olabilirim ama eskiden ayarlayabiliyor olman beni şaşırttı. Acaba beni mi kandırıyorlar ?

bana söylenenleri size söylüyorum. Bana Windows 10'da ayarların böyle olduğunu söylüyorlar. Zaten skype'ta arkadaşlarım sesimi duyuyor, kayıt falan almıyorum zaten. Yani sana bu kadar yardımcı olabilirim ama eskiden ayarlayabiliyor olman beni şaşırttı. Acaba beni mi kandı
Sen şimdi ses aygıtlarından mikrofonu dinle diyince ordan kendi sesini duyabiliyomusun ?

Benim sesim skypeden de gitmiyor. Sen hangi Windows sürümünü kullanıyorsun ?
Windows 10. Belki saçma gelebilir ama ses kartındaki mikrofon açıp kapama tuşunu kapalı yapmış veya mikrofonu devre dışı bırakmış olabilir misin ? O da değilse HyperX sitesinden sürücüyü güncelle o da olmazsa benden bu kadar özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı