HyperX Cloud 2 FPS oyunları için ayar

AsiRuh

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar öncelikle arkadaşlar. Ben CS:GO ve benzeri FPS oyunları için yıllardır hayalini kurduğum bu kulaklığı aldım ve oyunlarda denedim hiçbir sesi doğru alamıyorum ve çok kalitesiz bir ürünmüş hissiyatı uyandırdı bende, bütün hevesim kursağımda kaldı bu kadar övülen, methedilen bu kulaklığın bu denli kötü olabileceğini hiç düşünmüyorum. Oyun içi silah ve ayak sesleri çok az geliyor ve yön bulmakta çok zorlanıyorum. Söylendiği ve uygulandığı gibi 7.1 özelliğini kullanmıyorum(kötü deniyor) ki öyle de denedim sonuç aynı. Allah aşkına bu kulaklığı kullanan biri varsa veya memnun olan, bu sorunuma yardımcı olabilecek biri varsa ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklığın bir yazılım ayarı yoktu ben kullanırken, ses seviyesi özellikle CS de o kadar fazlaydı ki oyun içinden sesi volume 0.3 te falan kullanıyordum. Sorun windows ayarları ile ilgili olabilir.

Bu kulaklığın bir yazılım ayarı yoktu ben kullanırken, ses seviyesi özellikle CS de o kadar fazlaydı ki oyun içinden sesi volume 0.3 te falan kullanıyordum. Sorun windows ayarları ile ilgili olabilir.
Ne yapmamı önerirsiniz bana ? Aşırı kötü bir kulaklıkmış hissiyatı var bende verdiği ses aşırı kaliteli lakin oyunlarda yön bulmak konusunda çok sıkıntı yaşıyorum.

Geri
Yukarı