HyperX Cloud 3 için ayar yapmak gerekli mi?

Batuyed

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-4770 3.4ghz, Rx 480 4GB, 16GB Ram 1600mhz, 450W Psu.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben HyperX Cloud 3 wired model kulaklığı satın aldım. Kulaklık için ekran kartı driveri yükler gibi herhangi bir sürücü yüklemeli miyim? Bir de 7.1 özelliği yerine DTS spatial Audio özelliği varmış uygulamasında, bu özellik 7.1'den daha mı iyi? FPS oyunlarında açmalı mıyım? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

7.1 olan kulaklıklar sanal 7.1 gerçek kulaklıklar değil. Evet, onlardan bu uygulama sayesinde özellik sayesinde müzikte ve ses kalitesinde gerçek fark var.
Peki bu sanal mı? Birde bu spitial audio apple kulaklıklarda olan uzamsal ses mi?

hocam driver hakkında Bilginiz var mı? Birşey indirmeli miyim?
Evet hocam yazılımı var.

Hocam bir şeyler buldunuz mu bende yeni aldım da böyle internette abartıldığı kadar bir değişim olmadı şu ana kadar. Yani PUBG oynuyorum ayak sesleri falan çok az mesela.

Hocam DTS X uygulamasından spatial Audio'yu açın. Yok ben daha extrem bir uygulama istiyorum derseniz Dolby Atmos kurabilirsiniz (45₺ olması lazım, 3 gün Free trial var) bende öyle bir şey yok ben Valorant CS 2, CoD Modern Warfare falan oynadım gayet net hatta çoğu kulaklıktan daha üst düzey ses kasıyorum. DTS uygulamasını sıfırlayın ve spatial Audio'yu açın, bana kalırsa bunun haricinde başka ayar yapmayın. Kulaklık bu hali ile hem oyunlarda hem müzikte mükemmel.

Geri
Yukarı