Çözüldü HyperX Cloud 2 hala alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NaterioN

Centipat
Merhabalar herkese; sorum başlıkta belirttiğim kulaklık ile ilgili, sizce hala alınır mı? Önceliğim rahatlık ve aynı zamanda diğer kulaklık tavisyelerinize de açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ne kadar eski olursa olsun rahatlık konusunda tek geçerim Cloud 2'yi. Uzun süredir kullanıyorum, memnunum, bozulursa yine aynısından alacağım.
Eski bir kulaklık olduğu için bence alınmaz. SteelSeries Arctis 5 olabilir çok rahat olduğunu söylüyorlar kullananlar. Ben Razer Kraken Tournament Edition kullanıyorum gayet memnunum.

Cloud Alpha daha mantıklı 2 yerine. Razer Kraken'te 400 liraya satılmıştı İncehesap'ta cuma günü o fiyata düşerse Razer çok daha mantıklı arasındaki fiyat farkı düşünürsek.

Şu an daha da kararsız kaldım, ne almam gerektiğini bilmiyorum, çok fazla seçenek var.

Bütçeniz 600-700 anlaşılan ama 400 bandında bir şey düşünürseniz Kraken'te fiyatına göre kaliteli bir model 2 haftadır kullanıyorum. Rahatlığı, ses şiddeti, bass şiddeti (ayarlanabiliyor), çevresel sesi kısaca her şeyiyle o fiyat bandındaki en iyi kulaklıktır belki de. Ara ara İtopya’da ve İncehesap’ta indirime giriyor almayı düşünürseniz kaçırmayın bence.

Ne kadar eski olursa olsun rahatlık konusunda tek geçerim Cloud 2'yi. Uzun süredir kullanıyorum, memnunum, bozulursa yine aynısından alacağım.

Ses vesaire konusunda nasıl peki? Yeterli mi? 600 TL'yi hak ediyor mu?

Bütçeniz 600-700 anlaşılan ama 400 bandında bir şey düşünürseniz Kraken'te fiyatına göre kaliteli bir model 2 haftadır kullanıyorum. Rahatlığı, ses şiddeti, bass şiddeti (ayarlanabiliyor), çevresel sesi kısaca her şeyiyle o fiyat bandındaki en iyi kulaklıktır belki de. Ara ara İtopya’da ve İncehesap’ta indirime giriyor almayı düşünürseniz kaçırmayın bence.

Söylediğin kulaklık ta 600 TL civarlarında satılıyor, 400TL bandına satan site göremedim.

Ses vesaire konusunda nasıl peki? Yeterli mi? 600 TL'yi hak ediyor mu?

Söylediğin kulaklık ta 600 TL civarlarında satılıyor, 400TL bandına satan site göremedim.

İtopya’da benim aldığım hafta iki günde bir 450 liraya düştü ben de oradan aldım. Cuma günü İncehesap’ta 399 liraydı. Bol bol indirim oluyor yani bu iki siteye bakın derim gün gün. İncehesap’ın cuma günleri indirim günü zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı