HyperX Cloud 2 hala alınır mı?

Bu kulaklık hala almaya değer mi? Yoksa Razer Kraken'te gibi daha yeni kulaklıklara yönelmeli miyim? Hem oyun oynayıp hem müzik dinliyorum.

Cloud 2 gerçekten kaliteli bir model buna kimse söz söyleyemez. Fakat daha güncel ve program desteği olan kulaklıkları alman çok daha iyi olur. Mesela ben SteelSeries Arctis 5 2019 kullanıyorum normal performansı Cloud 2 ile aynı (farklar yok denecek kadar az) SteelSeries'in kendi yaptığı Engine 3 programı üzerinden yaptığım basit ekolayzer ayarlarıyla (gerçekten çok basitti 30 saniye sürdü) kulaklık müthiş oldu. RGB ledler de bir artısı, en azından benim için.

Razer konusuna gelirsek ben oldum olası Razer kulaklıklarını beğenmiyorum. Garezim falan da yok fakat aldıkları parayı hak etmiyorlar. Bizim ülkemiz gibi ekonomisi yerlerde olan ülkelerde F/P dediğimiz ürünler gerçekten önemli. Fakat bu tarz işleri çok düşünmeyin. Elbet araştırın fakat o kadar fazla çeşit var ki insan yoruluyor. Bu aradığınız fiyat bazında ki kulaklıkların bir çoğu zaten eşit veya çok yakın performans verecektir. O yüzden size tavsiyem hangisi içinize daha fazla sinerse onu alın. Yoksa içiniz de bunu alsaydım daha iyi olabilirdi diye bir şüphe dolaşır durur. Size kulaklık konusunda tavsiye edeceğim markalar bana göre kalite sırasına girerse SteelSeries, Logitech, HyperX, Corsair(HS serisi bu kalite olayına giremez o berbat bir seri), Razer.

Not: Bunu da söyleyeyim ben internet kafede Cloud 2 kullandığım da kulak kısımlarımda hafif bir ağrı oluşuyordu. Zaten onlarda şu an Cloud 2'leri bırakıp Arctis 5 2019 aldılar ;).

Son düzenleme:
Benim de aklımda SteelSeries Arctis 1 Wireless var kablosuz olmasından dolayı. Bu modele de bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı