HyperX Cloud 2 kadife yastık mı kullanmalı deri yastık mı?

Quattro

Hectopat
Terletme falan yapmıyor deri pad ama o kadar konforsuz ki anlatamam.
1 saat sonra kulaklarım kopacak gibi oluyor.
Kutudan çıkan kadife pad daha rahat olur mu sizce?

Kadife pedler ses izolasyonunda kötü. Yıllarca Cloud 2 kullandım deri pedlerden hiç bir zaman rahatsızlık duymadım. Kişiden kişiye değişen bir durum demek ki. Deri ses izolasyonu konusunda kadifeden çok daha iyi.

Kadifeyi beğenmemiştim. Geri kutuya kaldırdım.

Denemesi bedava hocam. Dene hangisi daha çok hoşuna giderse onu kullan.

Konforsuz olmasının sebebi kulaklığın berbat olması pad ile alakası yok.
Ayrıca kadife padler şahsen beni aşırı derecede rahatsız etmişti.
Yeni aldıysanız iade edin bence kulaklığı. Ben yine 3-4 saat dayanıyordum ona rağmen 1 gün sonra iade etmiştim. Blackshark V2 X alın. Deri olmasına rağmen 10 saat takmadığınız sürece ağrı yapmaz.

Terletme falan yapmıyor deri pad ama o kadar konforsuz ki anlatamam.
1 saat sonra kulaklarım kopacak gibi oluyor.
Kutudan çıkan kadife pad daha rahat olur mu sizce?
Zamanında kullandığım kulaklık sonu parçalamak oldu. Evet kadifeyi denedikten sonra sesleri kasmak çok daha zor oluyor ama konfor 10/10 oluyor.
Hyper X Cloud II Pişmanlıktır.

Kadife pedler ses izolasyonunda kötü. Yıllarca Cloud 2 kullandım deri pedlerden hiçbir zaman rahatsızlık duymadım. Kişiden kişiye değişen bir durum demek ki. Deri ses izolasyonu konusunda kadifeden çok daha iyi.

Kadifeyi beğenmemiştim. Geri kutuya kaldırdım.

Denemesi bedava hocam. Dene hangisi daha çok hoşuna giderse onu kullan.

Konforsuz olmasının sebebi kulaklığın berbat olması pad ile alakası yok.
Ayrıca kadife padler şahsen beni aşırı derecede rahatsız etmişti.
Yeni aldıysanız iade edin bence kulaklığı. Ben yine 3-4 saat dayanıyordum ona rağmen 1 gün sonra iade etmiştim. BlackShark V2 X alın. Deri olmasına rağmen 10 saat takmadığınız sürece ağrı yapmaz.

Zamanında kullandığım kulaklık sonu parçalamak oldu. Evet kadifeyi denedikten sonra sesleri kasmak çok daha zor oluyor ama konfor 10/10 oluyor.
HyperX Cloud II pişmanlıktır.

İyi diye aldım herkes önerdi neyi kötü?
Oyunculuk için çok iyi diye biliyorum.
Bilmediğimden soruyorum kötüyse söyleyin iade edeyim.

İade et. Ses kasarken sesin netliğini alamıyorsun geldiği yer belirsizleşiyor. Pedleri leş. Firmware yazılımı kötü + özelleştirilebilir yazılımı yok. Ağır bir kulaklık ve dahası.
Yerine blackshark v2 al hocam.

Kötü falan değil 7 seneden fazla kullandım Cloud 2'yi. Hala taş gibi çalışıyor hiç bir problemi yok. O fiyata alabileceğin en iyi kulaklık o. Konfor konusunda da bir sıkıntı yaşamadım.

Burada çok bilen arkadaşlara bakma hocam. Beğeniyorsan keyfine bak kullanmaya devam et. Konfor konusunda çok rahatsızsan iade edebilirsin ama kulaklık kötü olduğu için iade etmeye kalkma. Kötü falan değil çünkü. Millet ne yaşıyor ben anlamadım gerçekten.

İade et. Ses kasarken sesin netliğini alamıyorsun geldiği yer belirsizleşiyor. Pedleri leş. Firmware yazılımı kötü + özelleştirilebilir yazılımı yok. Ağır bir kulaklık ve dahası.
Yerine BlackShark V2 al hocam.

Kötü falan değil 7 seneden fazla kullandım Cloud 2'yi. Hala taş gibi çalışıyor hiçbir problemi yok. O fiyata alabileceğin en iyi kulaklık o. Konfor konusunda da bir sıkıntı yaşamadım.

Burada çok bilen arkadaşlara bakma hocam. Beğeniyorsan keyfine bak kullanmaya devam et. Konfor konusunda çok rahatsızsan iade edebilirsin ama kulaklık kötü olduğu için iade etmeye kalkma. Kötü falan değil çünkü. Millet ne yaşıyor ben anlamadım gerçekten.

Kadife ped kullanıyorum şu an @mar00n arkadaşın dediği gibi ses izolasyonunda kötü.

Kadife ped i taktım ama sanki basslar öldü gibi ses kasmada bir şey yok da ses kalitesi çok düştü herkeste mi öyle.

Deri pedler epey iyi ancak kadife pedler açık ara daha iyi. Cloud 2 halihazırda çok iyi bass vuran bir kulaklık. Kadife hava aldığı ve rahat olduğu için tercih edilebilir.
Basslar zayıfladıysa EQ ile güçlendirerek deri seviyesine ulaşabilirsiniz, izolasyon derdiniz yoksa bir sorununuz olmaz. Şahsen ses kalitesi düşmesi yaşamadım.

Geri
Yukarı