HyperX Cloud 2 kadife yastık mı kullanmalı deri yastık mı?

Deri pedler epey iyi ancak kadife pedler açık ara daha iyi. Cloud 2 halihazırda çok iyi bass vuran bir kulaklık. Kadife hava aldığı ve rahat olduğu için tercih edilebilir.
Basslar zayıfladıysa EQ ile güçlendirerek deri seviyesine ulaşabilirsiniz, izolasyon derdiniz yoksa bir sorununuz olmaz. Şahsen ses kalitesi düşmesi yaşamadım.

Kadife ped kullanıyorum şu an @mar00n arkadaşın dediği gibi ses izolasyonunda kötü.

Kötü falan değil 7 seneden fazla kullandım Cloud 2'yi. Hala taş gibi çalışıyor hiçbir problemi yok. O fiyata alabileceğin en iyi kulaklık o. Konfor konusunda da bir sıkıntı yaşamadım.

Burada çok bilen arkadaşlara bakma hocam. Beğeniyorsan keyfine bak kullanmaya devam et. Konfor konusunda çok rahatsızsan iade edebilirsin ama kulaklık kötü olduğu için iade etmeye kalkma. Kötü falan değil çünkü. Millet ne yaşıyor ben anlamadım gerçekten.

İade et. Ses kasarken sesin netliğini alamıyorsun geldiği yer belirsizleşiyor. Pedleri leş. Firmware yazılımı kötü + özelleştirilebilir yazılımı yok. Ağır bir kulaklık ve dahası.
Yerine BlackShark V2 al hocam.

Şaka gibi ama değil benim kulaklık patladı önce sesler gitti bass falan kalmadı sonra Mic gitti mikrofonu görmemeye başladı. İşin kötüsü daha sabah teslim aldım 1 saat kullandım 2. saate kulaklık kafayı yedi daha 1 günlük bile değil sabah 1 de kargodan teslim aldım. İadesini verdim bakalım kafama eserse başka alırım ama bu çok iyiydi.Sanırım aynısından alırım yada değişimini isterim

Şaka gibi ama değil benim kulaklık patladı önce sesler gitti bass falan kalmadı sonra Mic gitti mikrofonu görmemeye başladı. İşin kötüsü daha sabah teslim aldım 1 saat kullandım 2. saate kulaklık kafayı yedi daha 1 günlük bile değil sabah 1 de kargodan teslim aldım. İadesini verdim bakalım kafama eserse başka alırım ama bu çok iyiydi.Sanırım aynısından alırım yada değişimini isterim
Kulaklık patladı derken?

Patladı? Nasıl patladı, 2. saatte sorun çıkarması bayağı anormal.

Kulaklık patladı derken?

Patladı? Nasıl patladı, 2. saatte sorun çıkarması bayağı anormal.

Patladı yani gg oldu. Ses gitti bass gitti sabah kullandım akşam geldim sesler bozuk mikrofonu görmüyor bilgisayar bir sürü iş aynı gün iade talebini oluşturdum az önce kargoya teslim ettim iadesi yapılacak bakalım.

Patladı yani gg oldu. Ses gitti bass gitti sabah kullandım akşam geldim sesler bozuk mikrofonu görmüyor bilgisayar bir sürü iş aynı gün iade talebini oluşturdum az önce kargoya teslim ettim iadesi yapılacak bakalım.
Kullanmadığın halde bozulması baya garipmiş, evde birisi düşürmüş veya kablonda sorun olmadığına emin misin? Diğer türlü bayağı şanssızsın 😁.

7.5 senedir altından girdim üstünden çıktım ped yıpranması dışında bir problem yaşamadım. Sizin kulaklık 1 günde nasıl böyle oldu hiç anlam veremedim açıkçası.

Kullanmadığın halde bozulması bayağı garipmiş, evde birisi düşürmüş veya kablonda sorun olmadığına emin misin? Diğer türlü bayağı şanssızsın 😁.

7.5 senedir altından girdim üstünden çıktım ped yıpranması dışında bir problem yaşamadım. Sizin kulaklık 1 günde nasıl böyle oldu hiç anlam veremedim açıkçası.

Usta sorma ya kötü oldu kadife padlerle efsane olmuştu.
Sesler niye gitti onu anlamadım sesle beraber mikrofon da gitti durduk yerde var mıdır öneriniz.

Geri
Yukarı