HyperX Cloud 2 mi? Steelseries Arctis 5 mi?

incompétent

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Daha önceden sadece laptop ve telefon kulaklığı ile idare edebildiğim hayatıma bir kasa toplayarak farklılık getirdim ve artık masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum. Haliyle telefon kulaklığı uyumsuz oluyor ya da tatmin etmiyor. Hazır yılbaşı indirimleri varken bir kulaklık alayım dedim ve piyasaya baktım.
Bütçeme uygun HyperX Cloud 2 ve Steelseries Arctis 5 var. An itibari ile ikisini de 600TL'ye buldum. Elbet daha ucuzu bulunabilir ancak dert ettiğim fiyat değil performans. Hangisini almalıyım? CS:GO ve PUBG oynayacağım. Ses kasmak için ve uzaktan gelen silah sesinin yönünü anlamam için hangisi daha etkili olur? Kullanan ve tecrube eden arkadaşlar seçenekleri ve sebepleriyle birlikte açıklar, yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ben hyper x seçerdim forumlarda gördüğümüze göre ve listene razer krakeni de ekleyebilirsin bence
Forumda ikisinide öneren ve öneren kadar yerin dibine gömen de var. Cloud 2de eski diyolar arctis 5te ses boğuk diyolar. Bu yüzden kullanıcı yorumu istemiştim. Yine de teşekkürler öneriniz için.
Benim tercihim Cloud 2 olurdu.
Kullanarak mı söylüyorsunuz yoksa forumda ki genel önerilerden mi?

Arkadaşlar herkese merhaba. Daha önceden sadece laptop ve telefon kulaklığı ile idare edebildiğim hayatıma bir kasa toplayarak farklılık getirdim ve artık masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum. Haliyle telefon kulaklığı uyumsuz oluyor ya da tatmin etmiyor. Hazır yılbaşı indirimleri varken bir kulaklık alayım dedim ve piyasaya baktım.
Bütçeme uygun HyperX Cloud 2 ve Steelseries Arctis 5 var. An itibari ile ikisini de 600TL'ye buldum. Elbet daha ucuzu bulunabilir ancak dert ettiğim fiyat değil performans. Hangisini almalıyım? CS:GO ve PUBG oynayacağım. Ses kasmak için ve uzaktan gelen silah sesinin yönünü anlamam için hangisi daha etkili olur? Kullanan ve tecrube eden arkadaşlar seçenekleri ve sebepleriyle birlikte açıklar, yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Anakartınızı yazarsanız başka bir kulaklık önerisi yapacağımda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı