HyperX Cloud 2 mikrofonu çalışmıyor

Rafillius

Centipat
Merhaba, benim bir süredir kullandığım kulaklığımın mikrofonu aldığımdan beri sıkıntısız çalışırdı ama geçen gün arkadaşlarımla Discord'da konuşurken ilk başta sesim telsizden geliyormuş gibi oldu sonra da tamamen gitti ve hala ses yok. Sadece Discord'da değil hiçbir yerde çalışmıyor. Ama telefonuma takınca sıkıntısız çalışıyor, bu arada kulaklığın kulaklık kısmı yani ses veren kısmı sıkıntısız çalışıyor hala. Ne olduğunu, nasıl çözeceğimi bulamadım. Kulaklığım: HyperX Cloud 2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benim bir süredir kullandığım kulaklığımın mikrofonu aldığımdan beri sıkıntısız çalışırdı ama geçen gün arkadaşlarımla Discord'da konuşurken ilk başta sesim telsizden geliyormuş gibi oldu sonra da tamamen gitti ve hala ses yok. Sadece Discord'da değil hiçbir yerde çalışmıyor. Ama telefonuma takınca sıkıntısız çalışıyor, bu arada kulaklığın kulaklık kısmı yani ses veren kısmı sıkıntısız çalışıyor hala. Ne olduğunu, nasıl çözeceğimi bulamadım. Kulaklığım: HyperX Cloud 2.
Hocam bir gün bende de öyle oldu. Sesim telsizden geliyormuş gibi oldu. Ondan sonra kulaklığı tak çıkar yaptım, mikrofonu tak çıkar yaptım. Sonrasında nasıl çözmüştüm bilmiyorum. Ama düzeldi yani, bende HyperX Cloud 2 kullanıyorum.

Anlamadım bende her şeyi denedim hepsini takıp çıkardım ama bir türlü ses gelmiyor, telefondan deniyorum sıkıntısız çalışıyor.
Hocam vallaha ben çözmüştüm, ama nasıl çözdüğümü unuttum. Ama emin olun bozuk değil, onun bir yerde ayarı bir şeyleri var.

Geri
Yukarı