HyperX Cloud 2 mikrofonu combojak ile çalışır mı?

HageLf

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Cloud 2 alacağım ve fotoğrafta gördüğünüz gibi bilgisayarın girişleri bunlar ve birine mouse birine klavye takacağım, USB çoğaltıcı almak istemiyorum performans alamam diye, Type-C de data transfer only çoğaltıcı işe yararmı bilmiyorum, combojack olduğu ve 3.5mm olduğu için ses kartını kullanmazsam olur mu (zaten 7.1 kötü diyorlar.) Ve mikrofon çalışır mı?

Dosya Ekleri

• 345.png
    345.png
    146,2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışıyor hocam. Ben ses kartıyla takıyorum fakat 7.1 kullanmıyorum. Sırf kabloyu uzatsın diye. Haricinde ses kartını çıkartıp jak girişine takıp kullanabiliyorsunuz. 7.1 ses kalitesi kötü değil doğru sesleri veriyor fakat ses daha kısık gelmeye başlıyor tek kusuru o bence.

Çalışıyor hocam. Ben ses kartıyla takıyorum fakat 7.1 kullanmıyorum. Sırf kabloyu uzatsın diye. Haricinde ses kartını çıkartıp jak girişine takıp kullanabiliyorsunuz. 7.1 ses kalitesi kötü değil doğru sesleri veriyor fakat ses daha kısık gelmeye başlıyor tek kusuru o bence.

Mikrofonda çalışır yani doğru mudur, combojak olduğu için mi çalışır? Ve jak ile takınca kulaklığı bir fark alır mıyım?

Geri
Yukarı