HyperX Cloud 2 nasıldır?

7yalova7

Hectopat
Birçok profesyonel oyuncu bu kulaklığı kullanıyor. Ve çoğu çok memnun. Forumlarda araştırdığımda, bazı kitleler çok memnun, bazı kitleler ise hiç memnun değil. 150₺'lik Rampage ile daha iyi ses kastığını söyleyenler var.

FPS oyunlarında ses kasmak için bir kulaklık alacağım. Sizce bu kulaklık nasıldır? 7.1'i çok kötü diyorlar, stereo olarak kullanmak daha iyi diyorlar. Başka bir marka 7.1 ile daha mı iyi ses kasarım? Bir fikir verebilir misiniz?

Birçok profesyonel oyuncu bu kulaklığı kullanıyor. Ve çoğu çok memnun. Forumlarda araştırdığımda, bazı kitleler çok memnun, bazı kitleler ise hiç memnun değil. 150₺'lik Rampage ile daha iyi ses kastığını söyleyenler var.

FPS oyunlarında ses kasmak için bir kulaklık alacağım. Sizce bu kulaklık nasıldır? 7.1'i çok kötü diyorlar, stereo olarak kullanmak daha iyi diyorlar. Başka bir marka 7.1 ile daha mı iyi ses kasarım? Bir fikir verebilir misiniz?

Wireless modeli için konuşacağım, zaten arada pek de bir fark oladığı görüşündeyim; bassları gayet iyi, ses. Kalitesi ve mikrofonu mükemmel, kulağa tam oturuyor, hem pasif ses engelleyicisi aktifiyle neredeyse eşit. Sonuç olarak bana göre gayet iyi, tam aradığım kulaklık benim için.

Ve ekliyorum ses kasmak biraz senle de alakalı. Kulakta sorun aranmamalı.

Ben kullanıyorum genel olarak memnunum fakat 7.1 özelliğini hiç beğenmedim. Oyunlarda ses kasarken 7.1 ile zorlanıyorum fakat stereo ile çok rahat ses kasabiliyorum.
Bu kulaklığı seçerken fiyatta önemli tabii ki ben geçen ay 9 ay ertelemeli, 3 taksit şeklinde 1000 TL'ye almıştım. Diğer türlü kolay kolay almazdım başka modellere de bakardım.

4 aydır kullanıyorum. 4 ay önce Mediamarkt'tan 893 TL'ye almıştım. Fena değil fakat gereksiz abartıldığını düşünüyorum. Kulaklığın konforu güzel, Stereo kalitesi güzel, 7.1 Surround sesi de ortalama. Fakat artık eskiyen ve birçok alternatifi olan bir kulaklık haline geldiğini söyleyebilirim.

Ses yüksekliği seviyesi ve bass kalitesi muazzam, uzun kullanımda sağır olma ihtimali bile olabilir. Soundcore Life Q10'daki bass modu açık haline yakın veya eşit derecede bass veriyor. 7.1'i beni hayal kırıklığına uğrattı, gerçekten berbat, asla açılmaması gerektiğini düşünüyorum, garip bir şekilde stereo kullanırken zaten 7.1 açıkmış gibi ses kasılabiliyor. Uzun yıllarca Cloud 2'yi çok hafif ve ergonomik bir kulaklık olarak bildik fakat kazın ayağı öyle değilmiş bunu kullanınca fark ettim, benim eski Logitech G35 bile bundan 100-150 gram daha ağır olmasına rağmen daha rahat bir kulaklıktı. Deri padlerin olduğu yer kulağıma baskı yapıyor, çok rahat ettiğimi söyleyemem ama bu kişiden kişiye göre değişir. Onun dışında Cloud 2'yle geçirdiğim ikinci günüm olacak, şu an bu fiyat bandında rakibi Void Elite RGB olabilir, iade edip Void Elite almayı düşünmedim değil ama sanırım kullanmaya alışacağım, ses kasma ve ses kalitesi konusunda asla üzmez, 7.1'i konusunda ise beklentin çok düşük olsun hatta hiçbir beklentin olmasın, 7.1 açmazsın. Mikrofonu da oldukça kötü ve kulaklığın ergonomisinin çok iyi olmadığını düşünüyorum.

Wireless modeli için konuşacağım, zaten arada pek de bir fark oladığı görüşündeyim; bassları gayet iyi, ses. Kalitesi ve mikrofonu mükemmel, kulağa tam oturuyor, hem pasif ses engelleyicisi aktifiyle neredeyse eşit. Sonuç olarak bana göre gayet iyi, tam aradığım kulaklık benim için.

Ve ekliyorum ses kasmak biraz senle de alakalı. Kulakta sorun aranmamalı.
Mikrofonu mükemmel mi? :d Mikrofonu mükemmel falan değil. Rampage marka kulaklıkların mikrofonu bile daha iyi.

Geri
Yukarı