Hyperx Cloud 2 Nasıldır?

AlpKhanate

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde Sony Gold Wireless 7.1 var.

Fakat PC'de 7.1 çalışmıyor. Sanırım ses kartı da yok. Pek başarılı bir performans alamıyorum. Forumda gördüğüm kadarıyla performans anlamında ve F/P anlamında herkes Hyperx Cloud 2'yi öneriyor. Tipi falan kaba. Büyük beklentiyle alıp hüsrana uğramak istemiyorum. Elimdeki Sony'de pahalı bir ürün. Fazla fark hissetmezsin derseniz hiç girmeyeceğim bu masrafa.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 istiyorsanız Cloud 2'den farklı olan modellere yönelmeniz gerek. Ayrıca Cloud 2 eski sayılacak bir model.

7.1 için alıyorsanız Arctis 5 alınabilir. Ancak daha yüksek kalitede ses deneyimi için Corsair Void almanız daha doğru olur. Corsair Void'in ses kalitesi Arctis 7'den de iyi. Genel anlamda Corsair Void daha başarılıdır.

7.1 istiyorsanız Cloud 2'den farklı olan modellere yönelmeniz gerek. Ayrıca Cloud 2 eski sayılacak bir model.

7.1 için alıyorsanız Arctis 5 alınabilir. Ancak daha yüksek kalitede ses deneyimi için Corsair Void almanız daha doğru olur. Corsair Void'in ses kalitesi Arctis 7'den de iyi. Genel anlamda Corsair Void daha başarılıdır.
Hayır sanal 7.1'in sadece laf olduğunu biliyorum. Benim sorum sizce elimde Sony varken HyperX Cloud almalı mıyım? Arctics forumda çok öneren var ama şikayet de çok. Genel olarak kullanıcılar HyperX'ten memnun gördüğüm kadarıyla. Dediğiniz gibi Cloud 2 eski, tipi falan da hiç estetik değil. Ben dışarıda da kullanacağım telefonla. HyperX dışarıda kullanılabilir mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2'deki 7.1'i kullanmak için USB bağlantısıyla kullanmanız gerek. Ayrıca oyuncu kulaklığı olmadığını belirtseydiniz keşke. Çünkü konunuz oyuncu kulaklığı kategorisinde.

Memnun olduğunuz ekipmanı değiştirmeyin. Dışarıda kullanmak için ise oyuncu kulaklıklarına yönelmeniz pek doğru olmayabilir. Ancak Logitech G433 her iki kullanım için de uygun olarak çıkarılan bir model.

Arctis 7 kullanıyorum ben de. Ancak müzik için uygun değil.

Dışarısı için çok kaba duruyor. Çok büyük. Rahatlığı da bu yüzden herhalde. Müzik dinleniyor, ben dinliyordum telefondan. Fakat dışarıda kullanılacak türden bir alet değil. 7.1 için de alınmaz çünkü iyi değil. Elinizde çalışan bir kulaklık varsa hele hiç alınmaz.

Cloud 2'deki 7.1'i kullanmak için USB bağlantısıyla kullanmanız gerek. Ayrıca oyuncu kulaklığı olmadığını belirtseydiniz keşke. Çünkü konunuz oyuncu kulaklığı kategorisinde.

Memnun olduğunuz ekipmanı değiştirmeyin. Dışarıda kullanmak için ise oyuncu kulaklıklarına yönelmeniz pek doğru olmayabilir. Ancak Logitech G433 her iki kullanım için de uygun olarak çıkarılan bir model.

Arctis 7 kullanıyorum ben de. Ancak müzik için uygun değil.
Hayır sony gold wireless oyuncu kulaklığıdır. Konuyu oyuncu bölümüne geri alır mısınız?
G433ün kaba mikrofonu ve parlak renkleri mevcut. Dışarda kullanılabilecek bi arctis bi de g433 var.
G433den bahseden hiç yok. Yabancı yorumlarda o para etmez gibi okudum.
https://www.amazon.com/Logitech-981-000708-Gaming-Headset-Headphone/dp/B072BY1H95
7.1le ilgilenmiyorum bu arada. Sadece belirttim özelliğini.

Dışarısı için çok kaba duruyor. Çok büyük. Rahatlığı da bu yüzden herhalde. Müzik dinleniyor, ben dinliyordum telefondan. Fakat dışarıda kullanılacak türden bir alet değil. 7.1 için de alınmaz çünkü iyi değil. Elinizde çalışan bir kulaklık varsa hele hiç alınmaz.
Kesinlikle. Aslında asıl danışmak istediğim nokta elimde sony gold wireless varken başka bir kulaklık almam mantıklı mı?

@AlpKhanate, elinizde çalışan bir kulaklık varsa boşuna para verip almayın. Elinizdeki kulaklık bozulduğu zaman düşünürsünüz bunları. Elinizde varken boşuna israf olur ve dışarda dinlemek için cidden çok kaba.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı