HyperX Cloud 2 servise nasıl gönderilir?

Burada canlı destek yok metin mesajı sunmuşlar anlamadım.

1671114618875.png

Sohbet'e tıklarsan eğer 08:00 - 00:00 saatleri arasında anında destek alabilirsin.

Amazon'da canlı destek yok güzel kardeşim, HyperX sitesin de ise bağlantı kuramıyorum 18:00'da mesaileri bitiyormuş onun harici bağlanmıyor 2 saat.

Al işte, telefon kulaklığı da kullanıyorum başka kulaklıkta kardeşim sizden önce benim aklıma geldi bunu yapmak, ben garantiye nasıl göndereceğim diyorum bırakın kulağımı falan.

Bilgin olmadan bu şekilde çok bilmiş gibi yorum yaparsan sorununun çözümünü zor bulursun biraz. Bir şey diyorsak var bir bildiğimiz, "Canlı destek yok" demek yerine "Canlı destek nerede?" diye sorsan söyleriz zaten.

Son düzenleme:
Amazonun gerek mesaj gerekse telefon aracılığıyla sesli canlı desteği mevcut. Üstelik hepsi Türkçe. Amazon ile iletişime geçin size yardımcı olacaklardır zaten.​

Dostum cloud alphada da aynı sorunu yaşadım ama şöyle çözdüm. Ses arttırma çubuğunda sonuna kadar ses açtığımda o dediğin sorun oluyordu. Fakat en sona kadar getirip çok az şekilde ses kısma yaptığımda her iki taraf eşitleniyordu. Böyle çözmüştüm ben. Bu arada steelseries, hyperx, sennheiser, razer, logitech... bunlar dışında 1-2 markanın daha 7.1 kulaklıklarını kullanmama rağmen en iyi performansı 7.1 olmayan sennheiser gsp600 ve cloud alpha'dan almıştım. Cloud alpha neredeyse gsp600'e yakın bir performans veriyor. Sana gelen kulaklıklar arızalı olabilir ama kulaklık fiyat performans açısından harika bir şey.

Dostum Cloud Alpha'da da aynı sorunu yaşadım ama şöyle çözdüm. Ses arttırma çubuğunda sonuna kadar ses açtığımda o dediğin sorun oluyordu. Fakat en sona kadar getirip çok az şekilde ses kısma yaptığımda her iki taraf eşitleniyordu. Böyle çözmüştüm ben. Bu arada SteelSeries, HyperX, Sennheiser, Razer, Logitech... Bunlar dışında 1-2 markanın daha 7.1 kulaklıklarını kullanmama rağmen en iyi performansı 7.1 olmayan Sennheiser GSP600 ve Cloud Alpha'dan almıştım. Cloud Alpha neredeyse gsp600'e yakın bir performans veriyor. Sana gelen kulaklıklar arızalı olabilir ama kulaklık fiyat performans açısından harika bir şey.

Doğrudur kardeşim, amazona yazdım iade ettim MNG Kargo'ya kod verdiler, değişim yaptılar, depoya gelince yenisi gelir size dedi bilmiyorum bakacağız.

Amazon size HyperX ile iletişime geçip doa raporu isteyecek. Hiç bu muhabbetlere girmeden HyperX ile iletişim sorunu yaşadığınızı belirtip Amazon tarafından değişim isteyin.

Tamam sağ olasın kardeşim, zaten sitesin de Türkçe müşteri temsilcisine bağlanamadım hiç, Instagram belirli cevaplar veriyorlar zaten.
Ama Amazon sitesinden müşteri temsilcisi müşteri memnuniyeti önemlidir iade ya da değişim dedi bende iade istemiyorum değişim dedim, kod verdi MNG Kargo ile gönderin depoya geldikten sonra yeni ürününüz 3 günde adresinize gelir dedi bakalım göreceğiz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı