HyperX Cloud 2 Ses Açıp Kapatırken Cızırtı Sorunu

Silva

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yaklaşık 1 sene önce HyperX Cloud 2 7.1 oyuncu kulaklığı almıştım ve mikrofonunda çözülemeyecek bir sorundan dolayı kulaklığım değiştirilmişti. Uzunca bir süre daha kullandım. 1 ay önce böyle bir sorunla karşılaştım. Sosyal medyada video izlerken, videonun sesini azaltıp çoğaltınca kulaklıktan cızırtı sesleri geliyor. Çok fazla duyulacak bir cızırtı değil fakat az da olsa rahatsız ediyor. Bazen oyunlarda da bu söz konusu. CS:GO oyununda da hafif bir donma yaşandığında kulaklık cızırtı veriyor ve düzeliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartında problem olduğu için yapıyor genellikle bu problemleri (Kulaklığın üzerindeki ses kartı) Garantisi devam ediyor ise garantiye göndermenizi öneririm.

Cloud 2 ile beraber kutu içeriğinde gelen usb ses kartında kronik olarak dip ses ve cızırtı problemi var. Ses performansı ve yalıtım açısından piyasada kumaş pad kullanan başka muadili olmadığı için ben garantiden geldikten bir şans daha verdim fakat ses kartında yine aynı sorun mevcut, jack girişine taktığımda böyle bir dip ses ve cızırtı olmuyor. Sanırım bir kez daha garantiye gönderdikten sonra yeni gelen ürünü hiç kullanmadan elden çıkaracağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı