HyperX Cloud 2 ses kartı ışığının kapanmaması

tanSelcs

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle HyperX Cloud 2 kullanmakdayım ses kartını taktığımda HyperX yazısı yanıyor fakat bilgisayarı kapattıgımda HyperX yazısı kapanmıyor. 30 dk 1 saat bekledim aynı USB'yi çıkardıgımda sönüyor. Bu sizce normal bir durum mu? Açık mı kalıyor HyperX yazısı?

Merhabalar öncelikle HyperX Cloud 2 kullanmakdayım ses kartını taktığımda HyperX yazısı yanıyor fakat bilgisayarı kapattıgımda HyperX yazısı kapanmıyor. 30 dk 1 saat bekledim aynı USB'yi çıkardıgımda sönüyor. Bu sizce normal bir durum mu? Açık mı kalıyor HyperX yazısı?
heralde bende de açık kalıyor hemen bakıyorum bekle
buna bi yorum yazda bildirim gelsin hocam kapatıp açacam pcyi
Tamam denedim 5 dakka bekledim kapandıktan sonra hyperx yazısı yanık kalıyor sadece, 7.1 tuşu kapalı kalıyor. bende bu şekilde 5-6 aydır kullanıyorum sorun olmuyor.

Son düzenleme:

buna bi yorum yazda bildirim gelsin hocam kapatıp açacam pcyi

Tamam denedim 5 dakka bekledim kapandıktan sonra hyperx yazısı yanık kalıyor sadece, 7.1 tuşu kapalı kalıyor. bende bu şekilde 5-6 aydır kullanıyorum sorun olmuyor.
aynen bendede öyle 7.1 açılmıyo hyperx yazısı açık kapanmıyor

Hortlatma için üzgünüm ama hiçbir yerde konu bulamadım. Ben kulaklığı yeni aldım ama HyperX yazısında hiç ışık yanmıyor bu normal mi? Başkalarında hep ışık yanıyor.

@Cesur_49 Cloud core mu aldın?
Bu arada arkadasın bilgisayarında statik elektrik sorunu var sanırım. Arka güç tuşunu kapattıktan sonra normal güç tuşuna bastıgın an bilgisayar biriken elektrigi atacaktır.

Cloud 2 aldım. Laptop ile kullanıyorum.

Bu mikrofonun ve kulakligin sesinin açılıp kapatildigi jak takilan kücük kumanda gibi seyde 7.1 butonuna basinca yanar ama alttaki HyperX yazisi sürekli yanar. Bendeki kulaklık öyle ama degismis olabilir. Eger yeni aldiysan garantiye yolla bence ama kulaklık tam takir calisiyor ise isik seni rahatsiz etmiyorsa öyle kullan derim. Bu arada ben hiç bir driver falan kurmadim, tak calistir kullandim hep.

Bu mikrofonun ve kulakligin sesinin açılıp kapatildigi jak takilan kücük kumanda gibi seyde 7.1 butonuna basinca yanar ama alttaki HyperX yazisi sürekli yanar. Bendeki kulaklık öyle ama degismis olabilir. Eger yeni aldiysan garantiye yolla bence ama kulaklık tam takir calisiyor ise isik seni rahatsiz etmiyorsa öyle kullan derim. Bu arada ben hiç bir driver falan kurmadim, tak calistir kullandim hep.
Valla ben bu kulaklığı çözemedim. PUBG giriyorum bazen ses o kadar mükemmel ki, daha önce hiç duymadığım sesleri duyuyorum. Mesela koşarken şıkır şıkır ses varmış onu yeni duydum bu kulaklıkla, ama bazen mesela bilgisayarı yeniden başlatıyorum veya ertesi gün oluyor ne oluyorsa kulaklık değişiyor. Yine aynı oyuna giriyorum, silah sesleri çok fazla, ayak sesleri çok az. Ses artırsam silah sesleri mahvediyor, ses kıssam zaten kısık olan ayak sesleri komple gidiyor. Amazon'dan indirimle almıştım, an itibariyle değişim talebi açtım bakalım.

Vallahi ben bu kulaklığı çözemedim. PUBG giriyorum bazen ses o kadar mükemmel ki, daha önce hiç duymadığım sesleri duyuyorum. Mesela koşarken şıkır şıkır ses varmış onu yeni duydum bu kulaklıkla, ama bazen mesela bilgisayarı yeniden başlatıyorum veya ertesi gün oluyor ne oluyorsa kulaklık değişiyor. Yine aynı oyuna giriyorum, silah sesleri çok fazla, ayak sesleri çok az. Ses artırsam silah sesleri mahvediyor, ses kıssam zaten kısık olan ayak sesleri komple gidiyor. Amazon'dan indirimle almıştım, an itibarıyla değişim talebi açtım bakalım.

Aga bu kulaklık dünyalar harikasıdır o kadar deyim hele ki ses kasma konusunda bambaşkadır. O kadar eski olmasına rağmen. Eğer öyle bir sorun varsa bence de değiştir. Ama başka kulaklık alma derim sana, çünkü bu fiyata en iyisi bu. 500-600 daha koymadan daha iyi bir şey alamazsın herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı