HyperX Cloud 2 vs Asus Rog Delta Core

RecepReis

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisi daha iyidir? Fiyatları aynı fakat HyperX 7.1 ses desteği var, ASUS ise sterio ses desteği var. ASUS'un tasarımı inanılmaz. Sizce hangisi daha iyidir özellik bakımından? Sırf 7.1 için HyperX almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2'nin stereo performansı daha iyidir. Maalesef ki Cloud 2'nin 7.1'i o kadar başarılı değil ki gerekli de değil. MH752 alın derim ben. Bu fiyatta ki kulaklıklarda 7.1 için ayrıma düşmeyin çünkü çok ve çok az fayda sağlar sanal olacağı için. Rog Delta Core gerçekten görünüş olarak çok güzel bir kulaklık ama stereo performansı bence geride kalıyordur. Bilgim yok yine de bilenler söyleyebilir. @Batuhan A.

Rog Delta Core aldım fakat RGB yokmuş kulaklıkta :(. Tekrar gittim üst modeli olan ROG Delta olanı aldım. Gerçekten inanılmaz ses kalitesi var ve ışıkları çok hoş duruyor.

Aynı fiyata çok daha iyi kulaklıklar var, siz de RGB ve oyuncu damgasına kurban gitmişsiniz. Neyse hayırlı olsun.
Mesela hangi kulaklık hocam?
Rog Delta Core aldım fakat RGB yokmuş kulaklıkta :(. Tekrar gittim üst modeli olan ROG Delta olanı aldım. Gerçekten inanılmaz ses kalitesi var ve ışıkları çok hoş duruyor.
Rgb benim için önemli değil delta core modelini almayı düşünüyorum kullandiniz mi hiç delta core u yoksa kullanmadan iade mi ettiniz? Bu arada 3.5 yil hyperX cloud II kullandım pişman etmez değil mi?

Geri
Yukarı