Hyperx Cloud 2 vs Cloud Alpha

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar bilgisayarım laptop ve Sound Blaster cinema 6 destekliyor. Kullanım amacı oyun. Bütçem 800₺. Fakat kime sorsam diğer kulaklıklar oyunda HyperX kadar iyi değil diyorlar. Alpha alsam Cloud 2 kadar performans verir mi? Laptop kullanıyorum, ses kartımı bilmiyorum ama Sound Blaster cinema 6 destekliyor laptop.

Arkadaşlar bilgisayarım laptop ve Sound Blaster cinema 6 destekliyor. Kullanım amacı oyun. Bütçem 800₺. Fakat kime sorsam diğer kulaklıklar oyunda HyperX kadar iyi değil diyorlar. Alpha alsam Cloud 2 kadar performans verir mi? Laptop kullanıyorum, ses kartımı bilmiyorum ama Sound Blaster cinema 6 destekliyor laptop.

Bence Kraken Tournament Edition.

Hocam tasarımdan ziyade ben performansa da bakıyorum biraz, Tasarım kişiseldir ben pek önemsemiyorum kulaklıkta tasarımı, evde duran bir kulaklık, takınca gözün görmüyor da zaten.

Kraken T.E veya XPG Precog almak daha mantıklı, özellikle XPG'ye bak derim.
Hocam bu dediğiniz kulaklıklar kağıt üzerinde iyi ama twitch yayıncıları ve yakın arkadaşlarım hiç önermedi onları. Hyperx Cloud 2 de ne gibi bir sorunla karşılaşırım ?
Sonuçta oynadığım oyunlarda 7.1 desteği yok. Stereo kullanacağım.
Kraken TE ses kasma konusunda kötü yorumlar var. Cloud 2 sipariş ettim yarın gelecek. Olmadı iade ederim.

Hocam bu dediğiniz kulaklıklar kağıt üzerinde iyi ama twitch yayıncıları ve yakın arkadaşlarım hiç önermedi onları. Hyperx Cloud 2 de ne gibi bir sorunla karşılaşırım ?
Kraken TE ses kasma konusunda kötü yorumlar var. Cloud 2 sipariş ettim yarın gelecek. Olmadı iade ederim.
Hocam Cloud 2de bariz bir dipses ve mikrofonun kötü olması durumu var. Vallahi diyorum benim attığım çin malı kulaklığı alsanız daha çok tatmin ederdi. Umarım iade sorunu olan bir yerden almamışsınızdır.
Kraken TE çok çok daha kaliteli bir tercihtir bu bütçede. Üstelik THX'in 7.1i çok daha kaliteli. Oyunlarda 7.1 desteğine gerek yok THX bunu kendi sağlıyor.

Hocam bu dediğiniz kulaklıklar kağıt üzerinde iyi ama Twitch yayıncıları ve yakın arkadaşlarım hiç önermedi onları. HyperX Cloud 2 de ne gibi bir sorunla karşılaşırım?
Kraken'te ses kasma konusunda kötü yorumlar var. Cloud 2 sipariş ettim yarın gelecek. Olmadı iade ederim.

Hocam Te'nin ses kasma konusunda bir sorunu yok. Yayıncılara zaten sponsorlar. Cloud2 eskidi ve dipses sorunu var.

Ben yayıncılar 2+2= 4 dese güvenmem pek ya, hangisi TE veya Precog kullanmışta önermemezlik yapıyorlar, onların önereceği kulaklıklar en üst düzeyde kulaklıklar, onların iyi olduğunu herkes biliyor zaten.

Hocam Te'nin ses kasma konusunda bir sorunu yok. Yayıncılara zaten sponsorlar. Cloud2 eskidi ve dipses sorunu var.
Dipses sorunu tüm modellerde mi var ? Kullananlar öyle demiyor ondan soruyorum.
Olmadı iade seçeneğim var. Özellikle Amazon tercih ettim.
Ben yayıncılar 2+2 dese güvenmem pek ya, hangisi TE veya Precog kullanmışta önermemezlik yapıyorlar, onların önereceği kulaklıklar en üst düzeyde kulaklıklar, onların iyi olduğunu herkes biliyor zaten.
Hocam Precog nedense çok yatmadı kafama. Bir hevesle gerçek 7.1 diyorlardı ve sonradan sanal olduğunu öğrendim. Hi-fi destekliyor güzel ama temel amacım oyunlarda ses kasmak. 7.1 desteğide çoğu e-spor oyununda yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı