HyperX Cloud 2 vs. Cloud Alpha vs. Cloud Alpha S

Ben daha çok genel kullanım diyebilirim. Oyun da oynuyorum valorant vesaire, müzik de dinliyorum, film de izliyorum.

Anladım. Tercihim şu anda bundan yöne olacak gibi. Diğer modeller çok muallakta. Herkes Cloud 2'yi övüyor.

Unutmadan bir de, discord'da müzik dinlerken filan karşıya ses gitme oluyor mu ya da film izlerken?

Aynı şekilde siz de denediyseniz eğer söyleyebilirseniz çok memnun olurum. Ses sekmesi yapıyor mu kulaklık? Mesela yüksek sayılabilecek sesle müzik dinlerken mikrofona gidiyor mu o ses discord'da?
Hiç ses sekmesi yaşamadım. Cloud 2 kullanan arkadaşım gelip Alpha yı denedi ve daha rahat olduğunu söyledi. Pedleri farklı zaten bu yüzden Alpha nın pedleri bulunmuyor.

alpha s derim cloud 2 eskidi artık en yeni üretim alpha s'ler 65 ohm ikisi arasında kalsam alpha s derim ama cloud 2 alana da niye aldın demem o da kaliteli kullandım oradan biliyorum

3 ürünü kullandım. Ses kartına ortalama 3-4 bin lira vereceksen Alpha derim ama 3-4 bin liralık ses kartına Alpha takılmaz. O yüzden en iyi fiyat performans olan Alpha S'i öneririm. Şu an elimde 2 sene garantili yeni üretim sıfır kapalı var, 900 TL düşünürsen mesaj bırak.
( Blackout )

Yeni konular

Geri
Yukarı