Hyperx Cloud 2 vs Cloud Alpha

Hocam yorumlara kanmayın bence. Ses kasma kalitesi bayağı üst düzey. Eminim ki @Uton hocam da bana katılıyordur.
Hocam yorumlara kanmazsam zaten elde var 0. Şu ana kadar hem yorumdan gittim. Yorumlara kanmazsam sizi de dikkate almamam gerekir. Bu arada konularımı sürekli takip ettiniz destek verdiniz çok teşekkürler. Siz de hak verirsiniz ki arada kalmak çok zor ve karar konusunda sıkıntı yaşıyorsun.

Hocam yorumlara kanmazsam zaten elde var 0. şu ana kadar hem yorumdan gittim. Yorumlara kanmazsam sizi de dikkate almamam gerekir. Bu arada konularımı sürekli takip ettiniz destek verdiniz çok teşekkürler. Siz de hak verirsiniz ki arada kalmak çok zor ve karar konusunda sıkıntı yaşıyorsun.

Hocam yorumlardan gitmek sorun yaratabilir. Biliyorsunuz Turbox'un yorumları da 5 yıldız.

Hocam o zaman te alın bence. @Setsuna Yuki.
Konuyu hortlatıyorum ama özellikle pubg için Cloud 2 biçilmez kaftan. G Pro X , Cloud Alpha S ve Alpha kullandım. Hiç biri ayak seslerini net olarak Cloud 2 gibi vermiyor. Sadece ses kasmak için alıyorsanız (Pubg gibi b*ktan bir oyun için) Cloud 2 tavsiyem. Onun dışında Alpha S önermiyorum. G Pro X tavsiyem. Özelleştirilebilir yapısı hoş.

Yeni konular

Geri
Yukarı