HyperX Cloud 2 vs Corsair Void Elite vs Razer BlackShark V2 X

Peki oyunlarda nasıl, ve dip ses sorunu olduğunundan bahsediliyor doğrumudur?
birkaç ay önce wireless modelini aldım. Ondan sonra gerçekten kablolu versiyonunda dipses olmadığını anladım. Çok az var hocam, her kulaklıkta bu kadar olması normaldir. Ama wireless versiyonunda bir ayrı var gerçekten dipses.

Kablosuz kulaklıkların hepsinde varmış zaten dipses. Onu da normal gözüyle bakıyorum ben. Tabi az dipses olan bir kulaklıktan biraz daha dipses olan bir kulaklığa geçiş yapınca ister istemez size çok gibi geliyor.

Oyunlara gelirsekte ben g230'dan geçmiştim o dönem. Ve gerçekten farkı anlamıştım. Memnunum oyun olarak. Tek eksisi biraz mikrofonu kıt.

birkaç ay önce wireless modelini aldım. Ondan sonra gerçekten kablolu versiyonunda dipses olmadığını anladım. Çok az var hocam, her kulaklıkta bu kadar olması normaldir. Ama wireless versiyonunda bir ayrı var gerçekten dipses.

Kablosuz kulaklıkların hepsinde varmış zaten dipses. Onu da normal gözüyle bakıyorum ben. Tabi az dipses olan bir kulaklıktan biraz daha dipses olan bir kulaklığa geçiş yapınca ister istemez size çok gibi geliyor.

Oyunlara gelirsekte ben g230'dan geçmiştim o dönem. Ve gerçekten farkı anlamıştım. Memnunum oyun olarak. Tek eksisi biraz mikrofonu kıt.
Peki dip ses ses kartından mı kaynaklanıyor?

Bende de Alpha modeli var, kulak padleri deri çok ama çok az kullanmama rağmen pul pul dökülmeye başladı. Mümkünse pad değişen bir şey almanı tavsiye ederim.

Diğer kulaklıklar hakkında bilgim yok, geçen hafta cloud 2 aldım. Gerçekten sesinden inanılmaz memnunum. FPS oyunlarında adamın nereden geldiğinin resmen tarifini veriyor. Mikrofon kalitesine aynı şeyi söyleyemem, çok iyi değil ama Discord gibi yerlerde yazılımsal ses düzeltme olduğu için mikrofonu da sırıtmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı