HyperX Cloud 2 vs Corsair Void Elite vs Razer BlackShark V2 X

Diğer kulaklıklar hakkında bilgim yok, geçen hafta Cloud 2 aldım. Gerçekten sesinden inanılmaz memnunum. FPS oyunlarında adamın nereden geldiğinin resmen tarifini veriyor. Mikrofon kalitesine aynı şeyi söyleyemem, çok iyi değil ama Discord gibi yerlerde yazılımsal ses düzeltme olduğu için mikrofonu da sırıtmıyor.

Wireless mi aldin.

Doğrudur
Dip Sesin, ses kartından kaynaklandığı söyleniyoda ondan sorduydum
Pişman ediceğini sanmam hocam. İçiniz rahat alın bence Cloud 2. Sağlam ve kaliteli bir kulaklık. Uzun yıllar da götürür. 6 senedir deri padiyle kullandım daha yeni dökülmeye başladı. Kumaş pedi var daha hiç kullanmadığım

Pişman ediceğini sanmam hocam. İçiniz rahat alın bence Cloud 2. Sağlam ve kaliteli bir kulaklık. Uzun yıllar da götürür. 6 senedir deri padiyle kullandım daha yeni dökülmeye başladı. Kumaş pedi var daha hiç kullanmadığım
Yapı olarak sağlam olduğunu biliyorumda dip ses konusunda titiz biriyim canımı sıkmasını istemiyorum

Yapı olarak sağlam olduğunu biliyorumda dip ses konusunda titiz biriyim canımı sıkmasını istemiyorum
Masaüstünde dipses yapmıyor hocam bende. Yaptığını net olarak söyleyeceğim yer dc masaüstünde açıkken yapıyor ama minimize(eksi tuşu) na basıp alta alınca kesiliyor. Kulaklığı kullandığım her pc de anakartın ses kartı mevcuttu.

Cloud 2 de beğenmediğiniz yanlar nedir?

Çok eski bir kulaklık ses kartıda çok eski.
Yani yeni nesil bir anakartın ses yongasını kullanmak daha mantıklı.
Muadillerine göre daha düşük performans sergiliyor özellikle 7.1 vitural Surround neredeyse muadillerine göre en kötüsü.
HyperX sponsorlu yayıncıların abarttığı ürünlerden biri balon gibi şişirilmiş bir kulaklık kısaca.

Son olarak bütçen 1500 civarındaysa kesinlikle Razer BlackShark V2 öneririm ses kartı var ve muazzam ses veriyor oyun performansı harika.

Razer BlackShark V2 X ile karıştırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı