HyperX Cloud 2 vs Corsair Void Elite vs Razer BlackShark V2 X

Çok eski bir kulaklık ses kartıda çok eski.
özellikle 7.1 vitural Surround neredeyse muadillerine göre en kötüsü.
HyperX sponsorum olmayan normal bir kullanıcıyım sadece yukarıda dediklerinize katılıyorum. Ses kartına gelirsekte artık anakartın kendine ait ses kartı olmayan bulmak zor.

Ve kulaklık kesinlikle balon değil. Hala alınıp kullanılabilir. Razer markası ne kadar da cafcaflı ve hoş gözükse de 2 sene içinde kablo temassızlığı yaptığını da gördüm.

Biraz eski kulaklık alırım ama sağlamını alırım.

Yazdığın 3 kulaklığın arasından Cloud 2. Eğer bütçeyi artırabilirsen önerim;

Corsair HS80'in kablolu olan modeli de var. Fiyatı biraz daha uygun. Araştırmanı öneririm.

Cloud Alpha hakkında çok bir fikrim yok ancak birkaç arkadaşımdan duydupuma göre Cloud 2 eski olmasına rağmen Cloud Alpha dan daha iyiymiş ergonomik açıdan vs. Cloud Alpha S ikisinden de iyi deniyor.

Hem HyperX Cloud 2 kullanmış hem de güncel olarak Corsair Void Elite Wireless kullanan biri olarak ben kablosuz istediğim için Void Elite kullanıyorum yoksa 1 saniye durmam Cloud 2'ye geçerim.
Benim aldığım dönem Cloud 2 Wireless yoktu şimdi de yeni çıktı sanırım emin değilim olsaydı onu alırdım bana göre eksi ve artıları.
Void Elite, Cloud 2 kadar kafaya oturmuyor sürekli sallanıyor kafamda bunun artısı uzun kullanımda oluyor kafan ağrımıyor.
Ses kalitesi olarak karşılaştırmadım fakat FPS oyunlarda ses kasma olarak Cloud 2 yine önde bana göre.
Şu an düzeltmiş olsalar da aldığım dönemde Corsair'ın yazılımında sorunlar vardı örneğin Discord mute sesi vs geç geliyordu gibi gibi problemler.
Mikrofon kalitesinde arkadaşlarımın dediğine göre Corsair daha iyi.
Cloud 2'nin bir eksi yanıda deri kullanması sanırım ben 5-6 yıl gibi bir süre kullandım derileri ilk 3 yılda bayağı döküldü.
Cloud 2'nin bir artısı daha kulaklığı takıp ses açmasan bile dışardaki sesleri bitiriyor ben oyunda değilken bile kapı sesini duyamazdım ama Corsair'da şu an müzik bile dinlesem dışardaki araba seslerine kadar her şeyi duyuyorum.
Sormak istediğin soru olursa cevaplarım.

Hem HyperX Cloud 2 kullanmış hem de güncel olarak Corsair Void Elite Wireless kullanan biri olarak ben kablosuz istediğim için Void Elite kullanıyorum yoksa 1 saniye durmam Cloud 2'ye geçerim.
Benim aldığım dönem Cloud 2 Wireless yoktu şimdi de yeni çıktı sanırım emin değilim olsaydı onu alırdım bana göre eksi ve artıları.
Void Elite, Cloud 2 kadar kafaya oturmuyor sürekli sallanıyor kafamda bunun artısı uzun kullanımda oluyor kafan ağrımıyor.
Ses kalitesi olarak karşılaştırmadım fakat FPS oyunlarda ses kasma olarak Cloud 2 yine önde bana göre.
Şu an düzeltmiş olsalar da aldığım dönemde Corsair'ın yazılımında sorunlar vardı örneğin Discord mute sesi vs geç geliyordu gibi gibi problemler.
Mikrofon kalitesinde arkadaşlarımın dediğine göre Corsair daha iyi.
Cloud 2'nin bir eksi yanıda deri kullanması sanırım ben 5-6 yıl gibi bir süre kullandım derileri ilk 3 yılda bayağı döküldü.
Cloud 2'nin bir artısı daha kulaklığı takıp ses açmasan bile dışardaki sesleri bitiriyor ben oyunda değilken bile kapı sesini duyamazdım ama Corsair'da şu an müzik bile dinlesem dışardaki araba seslerine kadar her şeyi duyuyorum.
Sormak istediğin soru olursa cevaplarım.
Peki Cloud alpha modeli hakkında bilginiz varmıdır?

Hyperx cloud Alpha aldım malzeme Kalitesi güzel fakat mikrofonu çok kötü ve tizler aşırı fazla fiyatına değmiyor bence

Yeni konular

Geri
Yukarı