HyperX Cloud 2 vs Corsair Void Elite

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
HyperX Cloud 2 incelemesini geçen hafta attım fakat kulaklıkta bir sorundan dolayı iade ettim. Memnundum fakat bu sorun Cloud 2'de kronik olabilir, daha iyi bir ürün buldum. Ona göre tekrar Cloud 2 sipariş edeceğim. 2 ay garantisi varmış.
Kullanım amacı: Sadece CS 2

@avria hocam şimdi bu 2 seçenek vardı aklımda artık G733 de var hangisi en mantıklısıdır.

Bu CS 2 için ideal midir?

Son düzenleme:
Güzel ürün uygun CS için.

Çok teşekkürler alıyorum hocam.

@fiu

Memnun musunuz?

Son düzenleme:
Çok teşekkürler alıyorum hocam.

@fiu

Memnun musunuz?

G733 CS:GO için bence yetersiz. CS:GO dışında her şey için gayet iyi. CS 2 geliyor bakalım aynı şey devam edecek mi?

Hocam deneyimler misiniz CS 2 de çıktı zaten betada da kötüyse kötüdür ses kasma performansı çok fark olmaz herhalde.

O zaman siz ne önerirsiniz?

25 sene FPS oynayan ve eski FACEIT 10 level ve global biri olarak söylüyorum. SteelSeries Arctis 7 ses kasmak için muhteşem kulaklıktır ama tabi şuan G733 kullanıyorum G733 ses kasma dışında herşey için gayet harika bir kulaklık ses kasma kısmını o kadar gömdük ama o kadarda berbat diyemeyiz.

25 sene FPS oynayan ve eski FACEIT 10 level ve global biri olarak söylüyorum. SteelSeries Arctis 7 ses kasmak için muhteşem kulaklıktır ama tabii şu an G733 kullanıyorum G733 ses kasma dışında her şey için gayet harika bir kulaklık ses kasma kısmını o kadar gömdük ama o kadar da berbat diyemeyiz.

Hocam bütçem yetmiyor. Hemen hemen aynı elolardayız diyebilirim yerimde olsanız 2 k ya ne alırdınız.

Geri
Yukarı