HyperX Cloud 2 vs Corsair Void Elite

@Pastırmalı Helva hocam v2'ye bütçem yetmiyor extra ses kartı alamam.
Hocam sağlam bir anakartınız yoksa veya ses kartınız yoksa arctis prime almak çokta tatmin etmez, 2. el v2 bakabilirsiniz g733 atmışsınız ikinci el onlarda olabilir hernekadar g733'ün kablosuz olması avantaj olsa da ben blackshark v2 fedaisiyim arkadaş hayatımda daha rahat kulaklık kullanmadım sesi de harika g733 kafama oturmamıştı, anakartınız iyi ise sıfır arctis prime alabilirsiniz veya ikinci el blackshark v2

Hocam sağlam bir anakartınız yoksa veya ses kartınız yoksa Arctis Prime almak çok da tatmin etmez, 2. el V2 bakabilirsiniz G733 atmışsınız ikinci el onlarda olabilir herne kadar G733'ün kablosuz olması avantaj olsa da ben BlackShark V2 fedaisiyim arkadaş hayatımda daha rahat kulaklık kullanmadım sesi de harika G733 kafama oturmamıştı, anakartınız iyi ise sıfır Arctis Prime alabilirsiniz veya ikinci el BlackShark V2.

Ana kartım Gigabyte H510mh yeterli olur mu?

@Semih3535 hocam Corsair Void Elite kullanıyorsunuz galiba ses kasmak için iyi midir, rahat mıdır?

Son düzenleme:
Ana kartım Gigabyte H510mh yeterli olur mu?

@Semih3535 hocam Corsair Void Elite kullanıyorsunuz galiba ses kasmak için iyi midir, rahat mıdır?
Hocam anakartınız iyi bir ses yongası ile gelmiyor maalesef ama relazette demiyorum tabiki sadece pek iyi olmaz yani ondan ben olsam ikinci el blackshark v2 bakardım veya şimdi sıfır arctis prime alıp ileride bir ses ünitesi veya ses kartı eklemesi yapabilirsiniz.

Hocam anakartınız iyi bir ses yongası ile gelmiyor maalesef ama relazette demiyorum tabii ki sadece pek iyi olmaz yani ondan ben olsam ikinci el BlackShark V2 bakardım veya şimdi sıfır Arctis Prime alıp ileride bir ses ünitesi veya ses kartı eklemesi yapabilirsiniz.

Hocam o kadar bütçe ayıramam V2 de bulunduğum şehirde yok.

Bu ikisinden birisinimi alayım yoksa 0 Cloud 2 mi?
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...air-profesyonel-usb-kulaklik-1057052684/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ablolu-gaming-kulaklik-sifir-1122438450/detay

Geri
Yukarı