HyperX Cloud 2 vs HyperX Cloud Alpha S

kadirbga

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında ne fark var? İkisi de ses kartı ile geliyor. 100 TL'lik bir fark var aralarında. Alpha S BlackOut siyah olduğu için çok hoşuma gitti hangisini almalıyım?
Anakart B450M S2H.
Bu iki kulaklık arasında ne fark var? İkisi de ses kartı ile geliyor. 100 TL'lik bir fark var aralarında. Alpha s blackout siyah olduğu için çok hoşuma gitti hangisini almalıyım?
Anakart B450M S2H. Ses yongası Realtek ALC887 imiş.

Son düzenleme:
Cloud 2 al 100TL değmez bence ama senin için sorun değilse tabii ki de Alpha S. Sesi ve mikrofonu biraz daha iyi ama aynı fiyat civarı MH751/752 öneririm. Ses kalitesi ve rahatlığı daha iyi.

Cloud Alpha s kullaniyorum memnunum, tavsiye ederim, sorun varsa ozelden alabnilrim.

Cloud Alpha s alacaktım. Cloud 2 850, Alpha s 950 tlydi. Ama Alpha s 1300 TL olunca 20 TL kupon da kullanarak 930 TL'ye Cloud 2 aldım. Gayet memnunum.
Cloud 2 al 100TL değmez bence ama senin için sorun değilse tabii ki de Alpha s. Sesi ve mikrofonu biraz daha iyi ama aynı fiyat civarı MH751/752 öneririm. Ses kalitesi ve rahatlığı daha iyi.

Alpha s 950 TL olsa alırdım ama 1300 TL olunca dedim vermem o kadar Cloud 2 aldım gayet güzel.

Bütçen çok yoksa direk alpha alabilirsin, unlost yıllardır kullandı rip de aynı sekilde. (hyperx'in yüzü unlost) istese alpha s pro max de alırdı ama alpha kullandılar. Alpha s şart değil zengin degilsen.

Bütçen çok yoksa direk alpha alabilirsin, unlost yıllardır kullandı rip de aynı sekilde. (hyperx'in yüzü unlost) istese alpha s pro max de alırdı ama alpha kullandılar. Alpha s şart değil zengin degilsen.
Logitech pro x e ne diyorsun reis
Hyperx cloud 2 hyperx alpa s logitech pro x hangisini tavsiye edersin fiyat önemli değil önemli olan performans
Logitech pro x e ne diyorsun reis
Hyperx cloud 2 hyperx alpa s logitech pro x hangisini tavsiye edersin fiyat önemli değil önemli olan performans

Son düzenleme:

Geri
Yukarı