HyperX Cloud 2 vs HyperX Cloud Alpha S

DuckEag

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Gerçekten bayağı bir araştırma yaptım fakat bu iki kulaklık arasında bir seçim yapamıyorum. Birileri Cloud 2'de dip ses var diyor, birileri Alpha S'nin ses kartı Cloud 2 kadar iyi değil diyor; sesin şiddeti az diyor. Kullanım amacım genel kullanım diyebilirim. Oyun da oynuyorum, film de izliyorum, müzik de dinliyorum.

ÖNEMLİ: Şu anda kullandığım kulaklık HyperX Cloud Stinger Core ve bu kulaklık Discord'da ses sekmesi yapıyor. Değiştirmemin en büyük nedeni bu. Abimle film izlerken o zevki batırıyor yani mikrofonumu kapatmak zorunda kalıyorum. Bu kulaklıklarda hiç ses sekmesi okumadım ama kullanan varsa deneyip beni aydınlatırsa çok memnun olurum.

Hocam Cloud Core kullanıyorum çok memnunum, alırken yaptığım araştırmada Cloud 2 ile sadece mikrofon farkı olduğunu görmüştüm. Ses kalitesi ve malzemesi gerçekten muhteşem tavsiye ederim.

Hocam Cloud Core kullanıyorum çok memnunum, alırken yaptığım araştırmada Cloud 2 ile sadece mikrofon farkı olduğunu görmüştüm. Ses kalitesi ve malzemesi gerçekten muhteşem tavsiye ederim.
Cloud Core benim bütçeyi aşıyor. Sanırım Alpha S alacağım. Pişman olmam herhalde bu paralara.

Merhabalar. Eğer bütçeniz varsa HyperX mikrofon + Cloud Core kulaklığı 1.000 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz. Link

Merhabalar. Eğer bütçeniz varsa HyperX mikrofon + Cloud Core kulaklığı 1.000 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz. Link
Hocam şimdi bu daha avantajlı mı oluyor ben kestiremedim? Cloud Core diğerlerinden daha iyi bir kulaklık mı?
https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cl...741369&pd_rd_wg=EmcwA&pd_rd_i=B08HQW9SGP&th=1 bu kulaklık mı çıkıyor onun içerisinden?

Hocam şimdi bu daha avantajlı mı oluyor ben kestiremedim? Cloud Core diğerlerinden daha iyi bir kulaklık mı?

Kuzenime almıştık geçen ay şu an bayağı memnun. Tabii bana göre Alpha S almak daha mantıklı bir seçenek fakat kulaklık 1200 Türk lirası, mikrofon ise 650-700 Türk lirası arasında fiyatları değişiyor. Eğer amacınız sadece oyunsa yayıncılık gibi bir işle uğraşmayacaksanız Alpha S alın. Eğer yayıncılık yapacaksanız bence bu set daha makul olacaktır.

https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cl...741369&pd_rd_wg=EmcwA&pd_rd_i=B08HQW9SGP&th=1 bu kulaklık mı çıkıyor onun içerisinden?

Evet.

Yayıncılık gibi bir amacım yok. Anladığım kadarıyla da ses kartı çıkmıyormuş streamer pack'in içerisinden.
Kuzenime almıştık geçen ay şu an bayağı memnun. Tabii bana göre Alpha S almak daha mantıklı bir seçenek fakat kulaklık 1200 Türk lirası, mikrofon ise 650-700 Türk lirası arasında fiyatları değişiyor. Eğer amacınız sadece oyunsa yayıncılık gibi bir işle uğraşmayacaksanız Alpha S alın. Eğer yayıncılık yapacaksanız bence bu set daha makul olacaktır.

Evet.
Cloud Alpha S siparişi vermiş bulunmaktayım. Deneyimlerimi yarın teslim alınca yazacağım. Aldığım fiyat 1049 Türk Lirasıdır.

Son düzenleme:
Yayıncılık gibi bir amacım yok. Anladığım kadarıyla da ses kartı çıkmıyormuş streamer Pack'in içerisinden.

Cloud Alpha S siparişi vermiş bulunmaktayım. Deneyimlerimi yarın teslim alınca yazacağım. Aldığım fiyat 1049 Türk lirasıdır.

Hayırlı olsun. Kusura bakmayın işten dolayı geri dönüş sağlayamadım. Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı