HyperX Cloud Alpha vs HyperX Cloud Alpha S

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
HyperX Cloud Alpha - HyperX Cloud Alpha S arasında bir fark var mı arkadaşlar? Hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Cloud Alpha - HyperX Cloud Alpha S arasında bir fark var mı arkadaşlar? Hangisini tavsiye edersiniz?

Aradan uzun süre geçmiş ama söyleyeyim. Cloud Alpha S de ses kartı ile birlikte geliyor Alpha da yok bu yüzden Alpha modelini alacaksan iyi ses sürücüsü olan bir anakarta sahip olman gerek.

Merhaba arkadaşlar, dün sormuştum hangi kulaklığı almalıyım diye bugün baktım kararım Alpha S olacak gibi duruyor daha önce kullanmış veya bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi iyi yanları ve kötü yanları olarak.

Merhaba arkadaşlar, dün sormuştum hangi kulaklığı almalıyım diye bugün baktım kararım Alpha S olacak gibi duruyor daha önce kullanmış veya bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi iyi yanları ve kötü yanları olarak.
Cloud 2 daha iyi dostum almanı önermem Alpha S'i. Hayal kırıklığı yaşarsın. İkisini de 1 yıldan fazla ve yan yana kullanmış birisi olarak söylüyorum.

Cloud Alpha S'i iade ettim. Sadece oyun için alacak isen Cloud 2, farklı amaçlar içinde kullanırım diyorsan Razer BlackShark v2.

Yeni konular

Geri
Yukarı