Hyperx Cloud 2 vs Steeelseries Arctis 5

Boredom

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba, kafama çok takıldı. 2 marka arasında kaldım.

Hyperx Cloud 2 vs Steeelseries Arctis 5

Aklımda Arctis 5 var 2019 Edition, Cloud 2 de çok öneriyorlar ama eskide kaldı falan. Bir yardımcı olur musunuz?

İkisi de üzmez ama önerim SS al incelemelere bir bak bulabilirsen mağzalarda dene bi kulaklıkları

İkisi de üzmez ama önerim SS al incelemelere bir bak bulabilirsen mağzalarda dene bi kulaklıkları
SS 550 ye trend yolda var şuan cloud 2 660 falan deneme şansım yok dostum bulundugum yerden dolayı cloud silver kullanıyorum rahatlıgını falan biliyorum çok iyi de muzik de falan da iyi SS de böyle performans alabilir miyim onu merak ediyorum

Cloud 2'nin artıları:
  • Stereo ses kalitesi
  • Malzeme kalitesi
Arctis 5'in artıları:
  • Sesi 7.1'e daha iyi simüle ediyor.
  • Kulak padleri çok daha iyi.
  • Daha hafif.
Mikrofon ve genel konfor olarak iki ürün de çok iyi. Fiyatlar da önemli, hem kendi ihtiyacınıza hem de fiyatına göre size uygun geleni alabilirsiniz. İkisi de güzel kulaklıklar.

Cloud 2'nin artıları:
  • Stereo ses kalitesi
  • Malzeme kalitesi
Arctis 5'in artıları:
  • Sesi 7.1'e daha iyi simüle ediyor.
  • Kulak padleri çok daha iyi.
  • Daha hafif.
Mikrofon ve genel konfor olarak iki ürün de çok iyi. Fiyatlar da önemli, hem kendi ihtiyacınıza hem de fiyatına göre size uygun geleni alabilirsiniz. İkisi de güzel kulaklıklar.

Peki cs go da hangisi daha iyi olur, müzik dinlemede? kararım SS den yana olacak gibi ama dayanıklılık konusunda nasıl olur bilmiyorum

Arctis 5 takarken yatağında başını yastığa koymuş gibi hissediyorsun. 10 saat kulağından hiç çıkarma yine de bir fark olmuyor fakat diğer kulaklıkların çoğunda 2-3 saat sonra bir bakıyorsun kulağın uyuşmuş, ağrıyor.

Peki cs go da hangisi daha iyi olur, müzik dinlemede? kararım SS den yana olacak gibi ama dayanıklılık konusunda nasıl olur bilmiyorum
CS:GO 7.1'i verimli bir şekilde kullanabileceğiniz bir oyun değil ve Arctis 5'in müzik performansı da Cloud 2'ye göre kötü. Zaten Arctis serisinin genel bir problemi bu. Cloud 2 daha mantıklı duruyor.

CS:GO 7.1'i verimli bir şekilde kullanabileceğiniz bir oyun değil ve Arctis 5'in müzik performansı da Cloud 2'ye göre kötü. Zaten Arctis serisinin genel bir problemi bu. Cloud 2 daha mantıklı duruyor.
öncelikle teşekkürler müzik çok problem değil başka oyunlara falan da girerim. Cloud 2 o yönden eskimedi mi sizce? SS Arctis 5 2019 edition yeni çıkmış yazılım falan destegi var rgb leri olsun falan daha mantıklı değil mi bide dostum bende aynı klavyeyi alacağım memnun musun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı