HyperX Cloud 2 Wireless - SteelSeries Arctis nova 7 - Logitech G733

Northking

Picopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkla belirttiğim gibi bu üç kulaklık arasında kaldım. Oyun oynayıp müzik dinleyeceğim başka bir şey yap mıyım? Ses konusunda hangisi daha fazla tatmin eder?

Cloud2 3000TL'den düştü Arctis 7 nova 4500TL'den 3500TL'ye düştü G733 2900TL'den 3200TL oldu fiyata göre olacağını sanmıyorum.

Tercih olmanızdaki sebep nedir?
En güncel ve dolu model nova 7 sonra g733 sonra c2.

C2 wireless bazı yorumlarda dip sesten bahsedilmiş. Kullanan arkadaşlarım çokta memnun değil.

G733 daha iyi ondan sürücüler daha güncel hafif ve ergonomik belkide en rahat kulaklık modelidir.

Nova 7 wireless ise Yeni bir ürün sayılır diğerlerine göre kullanıcı yorumu çok yok. Ama ürün nova serisinin devamı ve pro olanın bir alt sürümü. Pro olan oyuncu/normal kullanımda şuan en başarılı ürün sayılır. Profesyonel anlamda müzik gibi işlerden bahsetmiyorum. Ama fps konusunda sanırım en iyilerden cs:go onaylı bir kulaklık. Tabi 7de biraz daha düşüğü olduğunu varsayabiliriz. Yabancı kaynaklarda karşılaştırma yapılırken g733 nova 7 ile kıyaslanmış fakat kullanıcılar daha çok Steelseriesten yana oy kullanmış.

Gördüğünüz gibi sıralama fiyatlar ile orantılı

En güncel ve dolu model nova 7 sonra g733 sonra c2.

C2 wireless bazı yorumlarda dip sesten bahsedilmiş. Kullanan arkadaşlarım çokta memnun değil.

G733 daha iyi ondan sürücüler daha güncel hafif ve ergonomik belkide en rahat kulaklık modelidir.

Nova 7 wireless ise Yeni bir ürün sayılır diğerlerine göre kullanıcı yorumu çok yok. Ama ürün nova serisinin devamı ve pro olanın bir alt sürümü. Pro olan oyuncu/normal kullanımda şuan en başarılı ürün sayılır. Profesyonel anlamda müzik gibi işlerden bahsetmiyorum. Ama fps konusunda sanırım en iyilerden cs:go onaylı bir kulaklık. Tabi 7de biraz daha düşüğü olduğunu varsayabiliriz. Yabancı kaynaklarda karşılaştırma yapılırken g733 nova 7 ile kıyaslanmış fakat kullanıcılar daha çok Steelseriesten yana oy kullanmış.

Gördüğünüz gibi sıralama fiyatlar ile orantılı
Siz alıcak olsanız hangisini alırdınız?

Para sorun değilse Steelseries alırdım. Arctis 7-arctis 9 ve arctis pro kullandım. 3nüde aynı anda yıl içerisinde aldım değiştirmek için değil sevdiğimden 3ünüde kullandım aynı anda. Bu güven bana direkt Steelseries aldırırdı. Nova 7 wireless seçerdim.
Teşekkürler şuanda 3600TL'ye geliyor kaçırmıyayım o zaman

Müzik için ben Steelseries derim. Ben de şuan HyperX Cloud 2 var, siberia v2 deki müzik keyfinin zerresi bunda yok.

Geri
Yukarı