HyperX Cloud 2 Wireless - SteelSeries Arctis nova 7 - Logitech G733

Evet fiyatı iyi gibi şu an. Hayırlı olsun. Aldıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız bende sevinirim. Ürün yeni bir ürün. Güle güle kullanın.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Aldıktan sonra deneyimlerimi paylaşacağım.

Müzik için ben SteelSeries derim. Ben de şu an HyperX Cloud 2 var, Siberia v2'deki müzik keyfinin zerresi bunda yok.

İlk başta HyperX almak istiyordum fakat araştırdığım kadarıyla yazılımı çok kısıtlı o biraz can sıkıyor.

Müzik için ben Steelseries derim. Ben de şuan HyperX Cloud 2 var, siberia v2 deki müzik keyfinin zerresi bunda yok.
Çünkü Siberia V2 open-back bir kulaklık. Cloud 2 ise closed-back. Open-back kulaklıklar müzik zevki olarak daha iyi olurlar.

İlk başta HyperX almak istiyordum fakat araştırdığım kadarıyla yazılımı çok kısıtlı o biraz can sıkıyor.
Evet, Cloud II Wireless'in hem yazılımı dandik, hem de yazılım içerisindeki ayar çeşitliliği az. Ama kablosuz bir kulaklığa da servet bayılmazdım şahsen. Gerçekten sese önem veriyorsan kablolu stüdyo kulaklıklarına yönel.

Çünkü Siberia V2 open-back bir kulaklık. Cloud 2 ise closed-back. Open-back kulaklıklar müzik zevki olarak daha iyi olurlar.

Evet, Cloud II Wireless'in hem yazılımı dandik, hem de yazılım içerisindeki ayar çeşitliliği az. Ama kablosuz bir kulaklığa da servet bayılmazdım şahsen. Gerçekten sese önem veriyorsan kablolu stüdyo kulaklıklarına yönel.
Ama şöyle bir şey var 4200TL en uygun nova 7 3600TL'ye bulmuşken almak mantıklı değil mi?

3600 TL'ye nereden buldunuz ben dün sipariş ettim daha yüksek bir fiyattan.
222.PNG

Ben sipariş ettim. Bu fiyata çok zor düşer gibi duruyor.

Evet fiyatı iyi gibi şuan. Hayırlı olsun. Aldıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız bende sevinirim. Ürün yeni bir ürün. Güle güle kullanın.
Bence evet. Sadece müzik için değil oyun içinde diğerlerinden daha iyi olan bir kulaklık kullanıcı yorumlarına bakarak.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Aldıktan sonra deneyimlerimi paylaşacağım.

Dostum geldi mi kulaklık memnun musun paylaşmak istersen ?

Hocam çoğu konuda sizi görüyorum siz olsanız nova 7 ile g733 arasında hangisini alırdınız wireless kulaklık bakıyorum hem pc hem ps5 için öneriniz ne olur bunlar dışında

Ben G733'ün malzeme kalitesini cok begenmedigimden nova 7 almıstım, sıkıntısız kullanıyorum aylardır.
benimde aklımda nova 7 var ama ses konusunda dip ses sorunu yaşar mıyım yada ses seviyesi yeter mi mikrofon konusunda tatmin ediceğine eminim nova 7 nin g733 e göre ama ses konusunda ki farkı merak ediyorum bide kafadaki yapacağı ağırlığı çok kararsız kaldım ikisi arasında öyle bir şey duymam lazım ki birini tercih edicek kesin sebep olsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı