HyperX Cloud 2 Wireless vs Logitech G Pro X

Bütçe
Maksimum 1700, Fazlası olamaz.
Ayriyetten SS Arctis 7 de indirime girmiş. Çok kararsız kaldım açıkçası. Fakat sanırım Cloud 2 Wireless almaya daha yakınım.
Yaklaşık 3 aydır Cloud 2 wireless kullanıcısıyım ve çok memnunum hocam. Tek eksi yönü kutusundan çıkan şarj kablosunun boyutu. O sorunuda uzun bir şarj kablosu kullanarak sorunu çözdüm. Onun dışında full şarj ile neredeyse 2 günü rahatlıkla geçirebiliyorum. Yaklaşık +20-30 metreye kadar da rahatça bilgisayara bağlı kalabiliyor.

Yaklaşık 3 aydır Cloud 2 wireless kullanıcısıyım ve çok memnunum hocam. Tek eksi yönü kutusundan çıkan şarj kablosunun boyutu. O sorunuda uzun bir şarj kablosu kullanarak sorunu çözdüm. Onun dışında full şarj ile neredeyse 2 günü rahatlıkla geçirebiliyorum. Yaklaşık +20-30 metreye kadar da rahatça bilgisayara bağlı kalabiliyor.
Mikrofon kalitesi nasıl? Net ve güzel gidiyor mu ses?

Ayriyetten SS Arctis 7 de indirime girmiş. Çok kararsız kaldım açıkçası. Fakat sanırım Cloud 2 Wireless almaya daha yakınım.
Kablosuz kulaklıklara bir türlü sıcak bakamıyorum. Oyuniçi ping sorunu yapar gecikme yaşanır diye :) Bu arada 2017'den beri Cloud 2 kullanıyorum memnunum.

Mikrofon kalitesi nasıl? Net ve güzel gidiyor mu ses?

En iyi mikrofon kalitesi denmez ama en kalitelilerden biri kesinlikle Virtuoso.

Ayrıyeten SS Arctis 7 de indirime girmiş. Çok kararsız kaldım açıkçası. Fakat sanırım Cloud 2 Wireless almaya daha yakınım.

Arctis 7 modeli fazla abartılıyor bence. Özellikle yabancı forumlarda fiyat bandına göre kalite eksikliği tartışılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı