HyperX Cloud 2 wirleaa vs Logitech G PRO X Wireless vs G733 Wireless

Haçkerci

Hectopat
Bayağıdır arastiriyorum ne alicagima karar veremedim Cloud 2 mi G PRO X mi yoksa G733 mu alayim? Ya da baska onerdiginiz kulaklık varsa ne alayim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta ben yarın G733 alacağım 3 yıldır HyperX Cloud 2 kablolu kullanıyordum gayet memnundum fakat artık kablosu rahatsız etmeye başladı ve kulaklıgin deri pedleri ve kafaya denk gelen deri yer soyulmaya başladı bir de G733 deneyecegim.

BlackShark V2 incelemiştim en başta. Dünden beri de G PRO X düşünüyorum. G733'te gözüme takılıyor. Kullanan arkadaşlar yorum yapsa güzel olacak. Muhtemelen seçimi G PRO X'den yana yapacağım.

BlackShark V2 incelemiştim en başta. Dünden beri de G PRO X düşünüyorum. G733'te gözüme takılıyor. Kullanan arkadaşlar yorum yapsa güzel olacak. Muhtemelen seçimi G PRO X'den yana yapacağım.
bende hepsini düşündüm arkadaşlarıma falan sordum g pro x al dediler ama g pro x sesi az veriyor diyolar

Usta ben yarın G733 alacağım 3 yıldır HyperX Cloud 2 kablolu kullanıyordum gayet memnundum fakat artık kablosu rahatsız etmeye başladı ve kulaklıgin deri pedleri ve kafaya denk gelen deri yer soyulmaya başladı bir de G733 deneyecegim.
Kardeşim aynı durumdayım. Hyperx clouıd 2 kullanıyorum. artık kablo can sıkmaya başladı. ?

Ne aldın ?

Geri
Yukarı