HyperX Cloud 2'de oyunlarda çok gürültülü ses var

Makaleler
4
Yer
Mersin
Windows 10'da HyperX Cloud 2 4P5L9AA (HP üretim) kulaklığın ses kartını taktım, yüklemesini yaptı ve ses gelmeye başladı. YouTube videoları, bilgisayardaki ses ve video dosyalarında sorun yok; gayet güzel ses veriyor fakat oyunlardaki ses inanılmaz derecede rahatsız edici seviyede. Özellikle PUBG için aldım ama önceki kulaklığım Logitech G230'a göre tahammül edilemeyecek şekilde ses veriyor. Sesi kıssam bu sefer de bir anlamı kalmıyor. Ses kartından çıkarıp jak ile kullanınca gürültü ortadan kalkıyor ama bu sefer de hem kablosu kısa olduğundan kullanım zorluğu yaratıyor hem de eski kulaklıktan bir farkı kalmıyor. Şu siteden firmware güncellemesi yaptım, aygıt yöneticisinden HyperX aygıtını kaldırıp yeniden kurdum bir şey değişmedi.

Anakartım Asus TUF B550-Plus Realtek S1200A ses yongası mevcut. Ses sürücüsünü güncellemedim ama güncellesem de bir şey değişmeyecek sanırım. Herhangi bir çözüm öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Aynı kulaklığı kullanıyorum bende %60 seviyesinin üstüne çıkmadım daha ne bir cızırtı ne de başka bir olayla karşılaştım. Üstelik Firmware Update falan da yapmadım. Belki problem Firmware güncellemesindedir.

Windows 10'da HyperX Cloud 2 45pl9AA (HP üretim) kulaklığın ses kartını taktım, yüklemesini yaptı ve ses gelmeye başladı. YouTube videoları, bilgisayardaki ses ve video dosyalarında sorun yok; gayet güzel ses veriyor fakat oyunlardaki ses inanılmaz derecede rahatsız edici seviyede. Özellikle PUBG için aldım ama önceki kulaklığım G230'a göre tahammül edilemeyecek şekilde ses veriyor. Sesi kıssam bu sefer de bir anlamı kalmıyor. Ses kartından çıkarıp jak ile kullanınca gürültü ortadan kalkıyor ama bu sefer de hem kablosu kısa olduğundan kullanım zorluğu yaratıyor hem de eski kulaklıktan bir farkı kalmıyor. Şu siteden Firmware güncellemesi yaptım, Aygıt Yöneticisi'nden HyperX aygıtını kaldırıp yeniden kurdum bir şey değişmedi.

Anakartım ASUS TUF B550-Plus Realtek S1200a ses yongası mevcut. Ses sürücüsünü güncellemedim ama güncellesem de bir şey değişmeyecek sanırım. Herhangi bir çözüm öneriniz var mı?

Benim Cloud 3'te CS2'de aşırı ses veriyor, çözümü yok sanırım. O ses seviyesinde silah sıkılınca jumpscare yemiş gibi korkuyorum.

Windows 10'da HyperX Cloud 2 4P5L9AA (HP üretim) kulaklığın ses kartını taktım, yüklemesini yaptı ve ses gelmeye başladı. YouTube videoları, bilgisayardaki ses ve video dosyalarında sorun yok; gayet güzel ses veriyor fakat oyunlardaki ses inanılmaz derecede rahatsız edici seviyede. Özellikle PUBG için aldım ama önceki kulaklığım Logitech G230'a göre tahammül edilemeyecek şekilde ses veriyor. Sesi kıssam bu sefer de bir anlamı kalmıyor. Ses kartından çıkarıp jak ile kullanınca gürültü ortadan kalkıyor ama bu sefer de hem kablosu kısa olduğundan kullanım zorluğu yaratıyor hem de eski kulaklıktan bir farkı kalmıyor. Şu siteden firmware güncellemesi yaptım, aygıt yöneticisinden HyperX aygıtını kaldırıp yeniden kurdum bir şey değişmedi.

Anakartım Asus TUF B550-Plus Realtek S1200A ses yongası mevcut. Ses sürücüsünü güncellemedim ama güncellesem de bir şey değişmeyecek sanırım. Herhangi bir çözüm öneriniz var mı?
Hemen neler yaşadığını anlatıyorum ardından çözümünüde söylicem,

Silah sesleri aşırı çıkıyor silahın deliğindeki o merminin hareketinin sesini bile alıyosun ama o esnada ayak seslerini kaçırıyosun. Ayrıca bi vakit sonra baş ağrısıda yapıyor. 7.1 i aktif ettiğinde zaten çok alakasız ayak sesleri duyuyosun hiç bi şekilde sesin nerden geldiğini anlayamıyosun anlasanda yanlış çıkıyor.

Çözümü en hızlı şekilde iade ediyosun kanka çözümü yok

Yeni konular

Geri
Yukarı