HyperX Cloud 3 loudness equalization açma

brkatl06

Hectopat
Yer
Ankara Keçiören
Daha fazla  
Meslek
Miras yiyici
Merhaba HyperX'in kendi yazılımını yükledikten sonra Windows'un kendi ayarlarından loudness equalization ayarını kullanamıyorum. Kendi uygulamasını silmek zorunda mıyım?

Hocam çözüm buldun mu? Günlerdir bununla uğraşıyorum?

HyperX'in kendi yazılımını silememe rağmen, bu kulaklıklarda Windows'un kendisinde bulunan loudness equalization özelliğini açmanın bir yolunu bulamadım. Başka programlar kullanarak, bilgisayarıma sanal bir kulaklık giriş çıkışı göstererek sorunu çözdüm. Sana bıraktığım linkte bu ayarların nasıl yapıldığını gösteriyor. Videoda, Warzone adlı oyun için ince ayarlar yapıyorlar. Bunu kendine göre düzenleyebilir veya sadece loudness equalization özelliğini kullanarak hiç ellemeyebilirsin. Adımları dikkatlice izle çünkü yapması yaklaşık 10-15dk sürüyor. Ayrıca ayarları yaparken bilgisayarının sesi gidip geleceği için telefondan izlemeni tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HyperX'in kendi yazılımını silememe rağmen, bu kulaklıklarda Windows'un kendisinde bulunan loudness equalization özelliğini açmanın bir yolunu bulamadım. Başka programlar kullanarak, bilgisayarıma sanal bir kulaklık giriş çıkışı göstererek sorunu çözdüm. Sana bıraktığım linkte bu ayarların nasıl yapıldığını gösteriyor. Videoda, Warzone adlı oyun için ince ayarlar yapıyorlar. Bunu kendine göre düzenleyebilir veya sadece loudness equalization özelliğini kullanarak hiç ellemeyebilirsin. Adımları dikkatlice izle çünkü yapması yaklaşık 10-15dk sürüyor. Ayrıca ayarları yaparken bilgisayarının sesi gidip geleceği için telefondan izlemeni tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben direk formatla sorunu hallettim. Bu arada Cloud 3 kulaklık için equalizer apo programını yükledim ve sadece desibeli +6 yaptım. Ses çok iyi oldu sana da tavsiye ederim. Loudness eqodan çok daha iyi dediğim şekilde kulaklık. Loudness çok bozuyor ses karakterini. Bu arada ilgin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı