HyperX Cloud 3 Wireless vs SteelSeries Arctis 7+

Bütçe
7000
Rahatsız ediyorum kusura bakmayın bütçemi zorlayıp G Pro X 2 alsam ne yönden daha iyi olur neler fark eder ? Ürün yeni çıkmış sanırım pek bir inceleme bulamadım.
Dediğim gibi hocam o parayı hak etmiyor ama genel olarak iyi bir kulaklık batarya süresinden ses kalitesi, mikrofonu eh iyi ama dediğim gibi Cloud 3 üstüne verdiğiniz ekstra 4000TL'ye değmiyor. Fiyatı 6500-7000TL olsaydı alınabilir derdim ben.

Dediğim gibi hocam o parayı hak etmiyor ama genel olarak iyi bir kulaklık batarya süresinden ses kalitesi, mikrofonu eh iyi ama dediğim gibi Cloud 3 üstüne verdiğiniz ekstra 4000TL'ye değmiyor. Fiyatı 6500-7000TL olsaydı alınabilir derdim ben.
Tamamdır hocam kafam çok karışmıştı teşekkür ederim. Bi ara iyice borca girip Nova pro almayı düşündüm ama abartmaya gerek yok sanırım. HyperX alıp geçiyorum ben.

G pro x 2 denediniz mi? Yakın zamanda bir arkadaşım aldı ve 9000 tl'ye göre harika bir ürün olduğunu söylüyor, evet 50 saat sarj süresi cloud 3'e göre az , mikrafonu cloud 3'ten bir tık daha geri ama sesinin ve yeni graphene sürücülerinin ben açıkçası cloud 3'ü tokatlıyacağını düşünüyorum ve cloud 3'ün zayıf bassları yüzünden müzik keyfi eğlenceli olmuyor.
HS80 Wireless önermeme sebebiniz nedir peki hocam merak ettim.
Ben wireless değilde max modeline sahibim oyun performansı iyi müzikte ise idare eder. Sesi kötü denilicek bir kulaklık arkadaş saçmalamış değil ama müthişte değil .
Önerip önermeyeceğim kaç TL fiyattan satıldığına bağlı hocam. 6000TL bandındaysa önereceğim bir kulaklık olmaz tek amaç mikrofon değilse. Tek amaç mikrofonsa da zaten Blackshark V2 Pro seçeneği de hepsinden daha iyi mikrofon olarak.
BS V2 PRO 2023 kullandım iğrenç bir kulaklık.
Bütçen 9'a uzanırsa G Pro X 2 en iyi Wireless kulaklık ama şahsen parasını da hak eden ekstrem bir şey sunmuyor. Bence bu bütçede kalıp C3 almanız iyi olabilir. Türkiye'de satılsa Astro A50 X de önerebilirdim ama satılmıyor maalesef.
Asıl ASTRO A50 serisi overpriced , geçenleri audiophile topluluğu (ses kalitesine aşırı önem veren ve kulaklıktan anlayan insanlar) ASTRO A50'lerin ne kadar fiyatına göre kazık bir ürün olduğunu 6000 Tl'ik studyo kulaklıklarının bile daha temiz ses verdiğini söylüyorlardı kulaklığı eziyorlardı.

Asıl ASTRO A50 serisi overpriced , geçenleri audiophile topluluğu (ses kalitesine aşırı önem veren ve kulaklıktan anlayan insanlar) ASTRO A50'lerin ne kadar fiyatına göre kazık bir ürün olduğunu 6000 Tl'ik studyo kulaklıklarının bile daha temiz ses verdiğini söylüyorlardı kulaklığı eziyorlardı.
Gaming adı altında satılan her kulaklık overpriced. Graphen sürücünün bir önemi bir faydası yok sadece satış stratejisi. 120 dolarlık PC38X alsan hepsinden daha mutlu olursun. Hatta 50 dolarlık Truthear Crinacle Zero ile 100 dolarlık Simgot EM6L IEM kulaklıklar TR piyasadaki satılan tüm gaming kulaklıklardan daha iyidir.

Gaming adı altında satılan her kulaklık overpriced. Graphen sürücünün bir önemi bir faydası yok sadece satış stratejisi. 120 dolarlık PC38X alsan hepsinden daha mutlu olursun. Hatta 50 dolarlık Truthear Crinacle Zero ile 100 dolarlık Simgot EM6L IEM kulaklıklar TR piyasadaki satılan tüm gaming kulaklıklardan daha iyidir.
1)Evet gaming adı altinda satılan kulaklıkların çoğu çöp bu dolandırmayı en fazla Razer yapıyor ürünleri 5 para etmez.
2) Maalesefki PC38X ülkemizde satılmıyor onun yerine bir önceki modeli olan game One var oda bir tık overpriced 8000 TL
3)Graphene sürüculeri güzeldir ayrıca 8- 9K bandında G pro x 2 en iyi wireless kulakliktir
4)İEM kulaklıklar çöp oluyor ses sahnesi konusunda , CS ve valo dışında iyi ses kastirtmiyorlar BF5 , Warzone gibi oyunlarda ses kasilmiyor , onlarda iyi değil senin attığın İEM ile aynı fiyatta DT 770 PRO alırım yada H6PRO.
5) Stüdyo kulaklıklar>İEM ve Gaming kulaklıklar.

1)Evet gaming adı altinda satılan kulaklıkların çoğu çöp bu dolandırmayı en fazla Razer yapıyor ürünleri 5 para etmez.
2) Maalesefki PC38X ülkemizde satılmıyor onun yerine bir önceki modeli olan game One var oda bir tık overpriced 8000 TL
3)Graphene sürüculeri güzeldir ayrıca 8- 9K bandında G pro x 2 en iyi wireless kulakliktir
4)İEM kulaklıklar çöp oluyor ses sahnesi konusunda , CS ve valo dışında iyi ses kastirtmiyorlar BF5 , Warzone gibi oyunlarda ses kasilmiyor , onlarda iyi değil senin attığın İEM ile aynı fiyatta DT 770 PRO alırım yada H6PRO.
5) Stüdyo kulaklıklar>İEM ve Gaming kulaklıklar.
En iyi Wireless kulaklık G Pro X 2 değil Audeze Maxwell'dir. IEM kulaklıklarla Warzone'da gayet iyi ses kasılıyor benim ana oyunum Warzone zaten. Her detayı duyabiliyorum Crinacle Blue ile. Öncesinde de Cloud 2 ve Arctis Prime kullanıyordum. Eksisi yok artısı var. Sadece Apex ve Warzone oynayarak IEM inceleyen ve ses kasma olanaklarına göre IEM'leri puanlayıp tier list yapan Fresh Reviews kanalına bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı