HyperX Cloud Alpha alınmalı mı?

BAZiNGA!

Decapat
Selamlar, bu kulaklığı kullanan arkadaşlar kulaklığın konforu konusunda bilgi verebilirler mi? İnternette yaptığım araştırmalarda kulak kepçesinin kulaklık sürücüsüne temas ettiğinden dolayı kulak ağrısı çekenlerin sayısının bir hayli fazla olduğu.. Benim kulağım da biraz büyük sıkıntı yaşar mıyım onu merak ediyorum.

Yorumları bekliyorum. Ona göre sipariş geçeceğim..İyi forumlar

Merak ettim konu nasıl o kulaklıklara gitti çünkü o kulaklıkları deneyen kullanan çok azdır ek olarak.
https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset
Bu kulaklık 120 dolarlık fiyat etiketine sahip ancak fiyatı aşırı yüksek nedense.

DT 990 ünlü yayıncı Ninja'nın kulaklığı. PC37x de Game One'ın aynı sürücülere sahip olan ucuz versiyonu olarak tanımlanıyor. 120 dolar yüksek mi demek istediniz anlamadım

DT 990 ünlü yayıncı Ninja'nın kulaklığı. PC37x de Game One'ın aynı sürücülere sahip olan ucuz versiyonu olarak tanımlanıyor. 120 dolar yüksek mi demek istediniz anlamadım
Yok sitesinde 120 dolarlık fiyat etiketine rağmen satış fiyatları çoğu sitede çok pahalı. Game One'in ucuz versiyonu dense de ben aynı fiyata gördüm ikisini de ondan dedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı