HyperX Cloud Alpha için kablo önerisi

n i s a

Kilopat
Merhabalar, HyperX Cloud Alpha kulaklığımın kablosunda sorun var. Yeni kablo alacağım ama Türkiye'de bulamadım. Onun yerine bu yeterli olur mu? Ya da bunun yerine önerebileceğiniz ses ayarı yapılabilen kablo var mı? Şimdiden teşekkürler.

Peki var mı önerebileceğiniz uyumlu bir kablo pek düzgün bir şey bulamadım.
Benim de padlerim soyuldu ve garanti kapsamında destekle iletişime geçtim beni türkiye yetkilisi aradı 1 hafta sonra ellerinde yedek parça olmadığı için hiç bir işlem yapmadılar. Üstelik parasıyla ürünün yedek parçasını bulamıyoruz. HyperX açıkcası bu konuda çok zayıf kaldı benim gözümde.
HyperX Cloud Dual 3.5mm Orijinal PC Uzatma Kablosu - 109,00 TL - Oyuncu Ekipmanları | Zoccoshop bu kablo değil sanırım
https://www.fruugo.com.tr/hyperx-cl...u-ile-reytid-oyun-kablosu/p-38240630-78476371 bu kabloyu buldum ama site hakkında bir fikrim yok.

Benim de padlerim soyuldu ve garanti kapsamında destekle iletişime geçtim beni türkiye yetkilisi aradı 1 hafta sonra ellerinde yedek parça olmadığı için hiç bir işlem yapmadılar. Üstelik parasıyla ürünün yedek parçasını bulamıyoruz. HyperX açıkcası bu konuda çok zayıf kaldı benim gözümde.
Padler için ben de destekle iletişime geçmiştim aynı şekil ellerinde olmadığı için işlem yapmadılar. HyperX'in Türkiye desteği gerçekten çok zayıf. Bundan sonra HyperX ürün almam.
O kablo uzatma kablosu bana ana kablo lazım. Diğeri de site güvenilir gelmedi pek bide ürün çok sağlam bir şeye benzemiyor. :)

Geri
Yukarı