HyperX Cloud Alpha mikrofon girişi hareket ediyor

Gapirkont

Kilopat
Razer BlackShark V2 almıştım ancak hoşuma gitmedi ve iade ettim. Sonrasında HyperX Cloud Alpha aldım. Bugün iki şey fark ettim;

1.mikrofonun giriş yeri (fotoğrafta belirttim) biraz ittirince çok hafif sağa sola hareket ediyor.

2.kulaklığın alimunyim veya demir kulaklığı tutan yerlerine (fotoğrafta belirttim) bastırınca çok az çıtırtı gibi sesler geliyor. Tam nereden geliyor anlamadım. Daha çok ucuz, malzeme kalitesi kötü olan ürünlerde gelmesi gereken ses bu kulaklıkta da gelince şaşırdım açıkçası.

Bu söylediğim şeyler normal mi, yoksa sadece bende mi oluyor bu durum?

Bende Cloud Alpha S var dediklerinizi denedim fakat yazdıklarınız gibi bir sorunla karşılaşmadım.
daha yeni aldığım bi kulaklıkta nasıl böyle sorunlar olabilir gerçekten anlamış değilim. hiç hasar da vermedim sadece 1 kere kulaklık jakını mikrofon yerine takmaya çalışmıştım ve biraz zorlamıştım. ondan dolayı böyle bi sorun olabilir mi acaba?
Bende Cloud Alpha S var dediklerinizi denedim fakat yazdıklarınız gibi bir sorunla karşılaşmadım.
Fotoğrafı eklemeyi unutmuşum işaretlediğim yerleri denediniz dimi?

Dosya Ekleri

• hy.jpg
    hy.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Daha yeni aldığım bir kulaklıkta nasıl böyle sorunlar olabilir gerçekten anlamış değilim. Hiç hasar da vermedim sadece 1 kere kulaklık jakını mikrofon yerine takmaya çalışmıştım ve biraz zorlamıştım. Ondan dolayı böyle bir sorun olabilir mi acaba?

Fotoğrafı eklemeyi unutmuşum işaretlediğim yerleri denediniz değil mi?

Evet dediğiniz yerleri denedim fakat Cloud Alpha S'de böyle bir sorunum yok. Kulaklık jakını sokmaya zorlamayla alakası olabilir mi fikrim yok yeni aldıysanız iade edin kafanız rahat olur.

Geri
Yukarı